FOTOGALERIE vašich fotek z Hradce Králové! Jak vám to s námi sluší?

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byl o uplynulém víkendu Hradec Králové. Děkujeme všem, kteří na Velké náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali. Kterou jsme vybrali jako vítěznou?

Autorka vítězné fotky – maminka Míša z Hradce Králové nám napsala:

Děkujeme všem, co se podíleli na vytváření krásného zážitku, tedy vysílání z HK. Přátelská atmosféra, vše dobře organizované.

Já a moje dvě malé dcerky mají další krásný den, autogramy jsem uložila do krabičky (Jen Pan Pech byl dcerkou jaksi okousán :D) vzpomínek a moc se těším až vyrostou a já jim budu vyprávět o príma lidech :)

P.S: Paní Terezie si oblíbila mou kudrnatou holčičku a ona ji. Speciálně Vám děkuji za pozornost, udělala jste mé dcerce radost, toho si cením :)

Z Hradce Králové mamka Míša a holčičky Ivie a Mandisa.

My Míše moc děkujeme za přízeň a posíláme jí dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu nebo telefonu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu jen přišli na Velké náměstí v Hradci Králové podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Tentokrát se náš kamion se zpravodajským studiem usídlí na Masarykově náměstí v Ostravě.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, skupinou Queenie a Maxim Turbulenc a samozřejmě moderátory FTV Prima, se kterými se budete moct vyfotit a odnést si jejich podpisy.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.