Gabriela Kratochvílová s dlouhými vlasy a Tomáš Klus před porodem v Show Jana Krause!

Zajímá vás, jak by nové České Miss slušely dlouhé vlasy? A jaké to je pracovat se čtyřmi dětmi? Pak si nenechte ujít Show Jana Krause. Pozvání přijali zpěvák Tomáš Klus, aktuální Česká Miss Gabriela Kratochvílová a manažerka Rostya Gordon-Smith. A jako překvapení Těžkej Pokondr.

Jeden z nejlepších dílů Show Jana Krause vidíte v repríze ve středu 9. 7. 2014 ve 21:30 na Primě.

Modré stolky

Na začátek Show Jana Krause červenou pohovku nahradí modré stolky. A protože to byl „těžkej tejden“, připomeneme si události minulého týdne s Těžkým Pokondrem. Dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček v okénku Módní milice probere modelky, Dušana Chrástka, Tomase Kruchinu, Leoše Mareše, ale i trendy pro jaro 2013.

Následuje Bulvární šok a Eliška Bučková se zánětem spojivek či rozchod Hanky Mašlíkové. Mediální masakr týdne – rodina Štikova. Sportík – česká fotbalová reprezentace a její tašky, bágly, kabelky a jiné. Velmistr týdne – Pavel Bém, no comment, snad jen dodat: komu čest, tomu opencard. Bonus: TV seriály – proč se koukat na seriály, výběr toho nejlepšího z českých seriálů – samozřejmě u Pokondra vyhrávají Cesty domů.

Zlatý slavík

Moderátor posléze přivítá Zlatého slavíka Tomáše Kluse. „Stal jste se Slavíkem, což je v Čechách unikátní,“ uvedl Kraus. Tomáš odvětí: „To je každý rok.“ „Já vím, ale vždycky je to Gott,“ dodá Kraus. „Co jste pro to udělali?“ chce vedět Kraus. „My jsme právě neudělali nic a máme všechno,“ říká Tomáš Klus. „Vy čekáte miminko, že?“ přejde k dalšímu tématu Kraus. „Já ne, přítelkyně. Já nemám to ´my´, když jsem si pořídil psa, tak taky neříkám, že my máme granule,“ vtipkujeTomáš.

„Připravujete se nějak vy sám?“ zajímá se dále Kraus. „Jak jako? Že si před zrcadlem budu říkat, že jsem dobrý otec?“ nenechá se rozhodit Klus. „Ne, ale třeba se učit přebalovat?“ útočí dál na otcovské povinnosti moderátor. „Tak po psovi taky seberu hovínko a po cizím ne,“ zhodnotí zpěvák. „To jsou zajímavá přirovnání,“ podiví se Kraus a vyndá miminko–panenku, ať si to Tomáš Klus vyzkouší. „Co je toto?“ ptá se Kraus a vyndá plenu. „Plena,“ odpoví Tomáš. „Výborně, 100 bodů,“ řekne Jan Kraus. „Musíte taky na ni mluvit,“ dobírá si ho Kraus. „Ťuťu, ňuňu,“ snaží se Tomáš.

Blonďatá, nebo zrzka? Co je lepší?

Dalším hostem bude aktuální Česká Miss Gabriela Kratochvílová. „V souvislosti s vaší výhrou se všude píše, že máte krátké vlasy. Proč je to tak?“ zajímá se moderátor. „Protože jsem první, které se to povedlo. Lidé chtěli asi změnu,“ odpoví Miss. „A jaké to je – ta promenáda v plavkách, když lidé řvou?“ ptá se Kraus. „Krása, akorát jsem si říkala, jestli nespadnu, ale jen jsem zakopla,“ dodá Gabriela. „Jak vás to napadlo se přihlásit?“ chce vědět moderátor. „Sestra mě přihlásila,“ řekne kráska. „A co nyní děláte?“ „Pořád studuji, marketingovou komunikaci v angličtině. Odskočila jsem si na soutěž od studia,“ prozradí Gábina.

Pracující matka

Jako třetí host přijde Rostya Gordon-Smith, která pracuje dlouhodobě v oblasti HR. „Jak jste se k tomu dostala?“ zajímá se Kraus. „Mám čtyři syny a sedm vnoučat. A všechny s jedním mužem. Jsme spolu už čtyřicet let. Když jsem přijela do Británie, měla jsem jen 2 libry a musela se ohánět. A nejlíp mi šlo povídat si s lidmi, hledat a řešit jejich problémy. Naučila jsem se time managementu díky synům. A pak vyjednávat. Když to zvládnete s pětiletým synem, tak i s generálním ředitelem. Asi tak,“ říká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.