Hvězda Myšlenek zločince miluje americké město plné Čechů!

Myšlenky zločince X (17) - upoutávka

Patří mezi nejstarší herce oblíbeného krimi seriálu Myšlenky zločince. A kromě toho je také milovníkem Chicaga, město, kde je silná komunita Čechů. Kam by vás Joe Mantegna pozval v Chicagu?

Na co se můžete těšit se speciální jednotkou v Myšlenkách zločince?

Už v pondělí ve 20.15 vás čeká další díl oblíbeného amerického seriálu Myšlenky zločince. Tentokrát se podíváme do hlavy vraha tří žen.

Ve Wisconsinu došlo ke třem vraždám žen. Byly zabity stejným způsobem, ale zdánlivě neměly nic společného. Agenti musejí nejprve najít spojení mezi oběťmi…

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE ve 20.15!

Jaké město si získalo srdce hvězdy Myšlenek zločince?

Herec Joe Mantegna ztvárňuje v Myšlenkách zločince Davida Rossiho, jenž se zaměřuje na profily kriminálníků. Mantegna je mezi svými kolegy a celým štábem známý jako ten, kdo miluje svoje rodné město.

VÍTE, ŽE JOE MANTEGNA MÁ I SVOU POSTAVU V SIMPSONECH? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA PRIMA LOVE.

Chicago musel Joe opustit v roce 1978, aby následoval své sny a stal se slavným hercem. Los Angeles byla jasná volba, ale Chicago mu stále zůstalo v srdci. "Jdu tam, kde padá sníh, vždycky všem říkám," usmívá se Joe ve vzpomínkách na Chicago, ačkoliv přiznává, že jedna z věcí, co mu na jeho milovaném Chicagu vždycky vadila, byla tuhá zima. Takže během natáčení Myšlenek zločince v L.A. rozhodně netrpí. Nejkrásnější je město andělů prý od října do května.

V Chicagu byste podle slavného herce rozhodně neměli minout Water Tower nebo planetárium Adler. Chicago je známé svými dokonalými hotely, podle Mantegna byste tak měli vidět klasiku – Hotel Astoria.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí.

Sdílejte článek