Hvězda Rizzoli & Isles kupuje své tchyni Sopfii Loren 50 odstínů šedi

Podle herečky Sashy Alexander umí její slavná tchyně a jedna z nejkrásnějších žen na světě užívat života naplno. Nedávno jí dokonce kupovala slavný bestseller o sexu.

Co uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE?

Čeká vás další díl Rizzoli & Isles, který můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE. A co nejlepší kamarádky z kriminálního prostředí zabaví tentokrát? Tentokrát to bude velice podivné vyšetřování, u kterého zpočátku nemá slov ani výřečná a drzá Jane Rizzoli. Jane s týmem totiž vyšetřují podivnou vraždu na zombie sjezdu...

Sasha Alexander kupuje slavné tchyni 50 odstínů šedi

Když se slavná herečka z úspěšného krimiseriálu dala dohromady s Italem, s kterým kdysi chodila na vysokou školu, kde studovala filmovou produkci stejně jako on, netušila s kým má tu čest. Nedlouho poté, co se po několika letech potkali v restauraci, kde Sasha Alexander zrovna snídala, se totiž jela představit své tchyni pocházející z Itálie. A přivítání to prý bylo opravdu srdečné a italské.

O VZTAHU SOFIE LOREN A HVĚZDY RIZZOLI & ISLES SE DOZVÍTE VÍCE NA PRIMA LOVE

"Se Sofií jsme se poznaly šest měsíců poté, co jsme spolu s mým budoucím manželem začali chodit. Bylo to velice srdečné, byla jsem nervózní, ale Sofie mě objala a dala mi pusu. Je naprosto neuvěřitelná. Je to velice příjemná žena už na první pohled a také se tak chová, takže se hned cítíte dobře. Co na ní obdivuji nejvíce, je to, že si umí užívat života. Kdykoliv někam jdeme, máme s sebou Prosecco a čokoládu. Nedávno jsme spolu byli na letišti a ona se mě ptala, co je to za knihu, o které všichni tak mluví. A tak sem jí koupila 50 odstínů šedi," směje se Sasha Alexander.

Sashu Alexander můžete sledovat každý čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15 v Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.