Hvězda Rizzoli & Isles kupuje své tchyni Sopfii Loren 50 odstínů šedi

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (3) - upoutávka

Podle herečky Sashy Alexander umí její slavná tchyně a jedna z nejkrásnějších žen na světě užívat života naplno. Nedávno jí dokonce kupovala slavný bestseller o sexu.

Co uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE?

Čeká vás další díl Rizzoli & Isles, který můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE. A co nejlepší kamarádky z kriminálního prostředí zabaví tentokrát? Tentokrát to bude velice podivné vyšetřování, u kterého zpočátku nemá slov ani výřečná a drzá Jane Rizzoli. Jane s týmem totiž vyšetřují podivnou vraždu na zombie sjezdu...

Sasha Alexander kupuje slavné tchyni 50 odstínů šedi

Když se slavná herečka z úspěšného krimiseriálu dala dohromady s Italem, s kterým kdysi chodila na vysokou školu, kde studovala filmovou produkci stejně jako on, netušila s kým má tu čest. Nedlouho poté, co se po několika letech potkali v restauraci, kde Sasha Alexander zrovna snídala, se totiž jela představit své tchyni pocházející z Itálie. A přivítání to prý bylo opravdu srdečné a italské.

O VZTAHU SOFIE LOREN A HVĚZDY RIZZOLI & ISLES SE DOZVÍTE VÍCE NA PRIMA LOVE

"Se Sofií jsme se poznaly šest měsíců poté, co jsme spolu s mým budoucím manželem začali chodit. Bylo to velice srdečné, byla jsem nervózní, ale Sofie mě objala a dala mi pusu. Je naprosto neuvěřitelná. Je to velice příjemná žena už na první pohled a také se tak chová, takže se hned cítíte dobře. Co na ní obdivuji nejvíce, je to, že si umí užívat života. Kdykoliv někam jdeme, máme s sebou Prosecco a čokoládu. Nedávno jsme spolu byli na letišti a ona se mě ptala, co je to za knihu, o které všichni tak mluví. A tak sem jí koupila 50 odstínů šedi," směje se Sasha Alexander.

Sashu Alexander můžete sledovat každý čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15 v Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.