Hvězda seriálu Doktorka z Dixie byla závislá na heroinu během kariéry topmodelky

Devadesátá léta byla divoká, o tom by mohla leccos povyprávět i herečka a bývalá topmodelka Jaime King. Ta přišla jako patnáctiletá do velkého světa modelingu, kokain s heroinem se staly na jednu dobu jejími nejbližšími kolegy v opuštěném světě plném pozlátka. Dnes ji můžete znát jako ambiciózní Lemon Breeland ze seriálu Doktorka z Dixie, který vysíláme každý den po 15. hodině.

Každý den po 15. hodině odpoledne můžete na Prima LOVE sledovat roztomilý americký seriál Doktorka z Dixie. Lékařka Zoe se stěhuje do maloměsta Bluebell, aby se naučila komunikovat s lidmi a být empatická. Naráží na obdivuhodné obyvatele městečka a také na minulost, která je s ní proťata tak, že o tom nikdy netušila. Pozná Zoe Sama sebe?

Heroin a modeling

Herečka Jaime King je v seriálu Doktorka z Dixie naprosto nepřehlédnutelná díky retro image, kterou si Lemon Breeland pěstuje společně s perfekcionalismem a touhou ovládat. Rivalka seriálové Zoe se nestačí divit, jak příchod nové lékařky ovlivní celé město a její partnerský vztah.

Úplně jiný život měla i představitelka Lemon ještě před dvaceti lety, kdy na kariéru herečky snad ani nepomýšlela. Jaime King se totiž stala úspěšnou modelkou na začátku devadesátých let už ve čtrnácti letech.

V patnácti letech přijela z Omahy do mekky módy, New Yorku. Město, které nikdy nespí s jedním člověkem dvakrát po sobě, na patnáctileté dívce udělalo tolik šrámů, že v roce 1997 skončila v léčebně pro drogově závislé. To bylo období, kdy fotila pro časopisy, jako je Vogue, Harper´s Bazaar, nebo chodila přehlídky pro Chanel a Dior a uváděla MTV pořad "House of Style".

Heroine chic a žití na hraně

Její rachitické tělo společně s nástupem ikony Kate Moss přineslo módní vlnu tzv. heroine chic. V půlce devadesátých let jste tak na mole mohli vidět manekýnky, jejichž vzhled rozhodně nepůsobil zdravě. Dívky z časopisů připomínaly osoby, které se s heroinem poznaly osobně.

"Když celý život žijete ve státě Omaha a najednou se ocitáte v New Yorku, zjistíte, že o světě nic nevíte. A tak jsem začala pařit. Došlo to tak daleko, že vedení modelingové agentury bylo připraveno mě poslat domů. V té době jsem totiž kvůli vlastní nezodpovědnosti nestíhala letadla a pokazila většinu práce, kterou jsem jako modelka dostala," vzpomíná Jamie King.

Dnes je několikanásobnou matkou, manželkou a nejlepší kamarádkou zpěvačky Lany Del Rey a Taylor Swift.

Sledujte Doktorku z Dixie každý den na Prima LOVE po 15. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.