Seriály a filmy

6. srpna 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Hvězdy budou dnes mýt vlasy, spravovat auta a prodávat. A to posvém. Jak jinak v Překvápku!

Roman Šebrle jako myč vlasů, Agáta Prachařová jako nekompromisní prodavačka, Martin Zounar jako opilý automechanik a další Překvápka. V Pátek ve 20:15 na Primě.

Agáta Prachařová

Jaká byla Vaše profese?

Byla to role prodavačky a to mě bavilo, já jsem vždycky chtěla být prodavačkou, když jsem byla malá.

Nechtěla jste naopak zkusit něco úplně nového?

Ne, já kdybych byla třeba zdravotní sestrou, tak bych lidem mohla ublížit.

Vaše maminka byla kadeřnice, tam byl tedy určitý „hmatatelný“ výsledek. Jak to bylo ve Vašem případě?

Já jsem osočovala lidi, že tam kradou, jednomu klukovi jsem se snažila dohodit svoji kamarádku – prostě snažila jsem se s nima bavit o něčem jiném než o houskách.

Poznali Vás?

Bohužel jo, ale hráli to se mnou dál. Jedna paní, když jsem po ní chtěla ukázat igelitku, jestli něco neukradla, tak byla chvilku zaskočená, ale jinak byli lidi v pohodě a všichni byli příjemní.

Nějakou podobnou zkušenost se skrytou kamerou máte?

Já jsem měla podobný pořad, mne tohle „převtělování se“ do někoho jinýho baví.

Vymýšlíte sama vtípky na ostatní, nějaké akce, boudy na někoho?

Ne, to nemám ráda. Nerada dostávám lidi do trapný situace.

Máte smysl pro humor?

Určitě, jinak bych tady nebyla :-).

Malá dávka škodolibosti?

Tak to určitě také! Jsou lidi škodolibí (samozřejmě v určité míře, kdy to neubližuje)? Myslíte, že proto je tyto situace baví? Já si myslím, že kdyby se ubližovalo, že by je to bavilo dokonce ještě víc. Lidi jsou hrozně škodolibí!

Nějaká zajímavost z natáčení?

Jo, já jsem točila celou dobu se zlomenou nohou a se sádrou! Tak mi to přineslo to, že člověk se vážně dokáže hodně překonat!

Martin Zounar

Jakou jste měl roli, vybral jste si ji sám?

Tak role mi byla přidělena, což je myslím vždy daleko lepší, než když si člověk něco vybírá, protože už tím si tu věc zjednodušuje sám pro sebe. A taky po nějaký době i člověk ví, co tak asi jde a na co má. Takže role mi byla přidělena a nejdřív jsem si nedovedl vůbec představit, jak to vůbec budu dělat, protože mám jeden znak, který je pro mne absolutně typický, a to je ta jizva na čele. Takže odhalení by asi bylo velice jednoduché. Ale tady jde o to, že ti lidé si vůbec nedokážou představit, že bych to opravdu já mohl bejt – a v tom je to jejich tápání a jde o to, jak člověk reaguje.

A ta role?

Já jsem dělal přijímacího technika v autoservisu, to mě pobavilo hodně. Já myslím, že herci hodně kradou a často přejímají něco nebo někoho ze svého okolí – no a my máme ve Slivenci autoservis Slavík. Tam je takovej výbornej kluk (já tam jezdím už čtyři roky – mám tam uskladněný gumy) a ten má pomocníka – „Prostě, hele, jako, hele, prostě takhle…“ :-) No tak jsem si říkal, že takovejhle týpek bych já právě mohl bejt. A kdyby ne, tak bych to hodil na bráchu – takže mám bráchu, kterej je úplnej kretén a tu jizvu jsme si udělali v mládí, že jsme chtěli být pokrevní bratři a tak…

Jak Vám to šlo?

Člověk cítí, když se mu něco povede. A já vím, že je blbý se smát sám nad sebou, ale tady je to strašná improvizace, úplně pekelná! A jde o to, jak lidi reagujou. Já jsem třeba vzal klíčky od auta jednomu pánovi a za rohem jsem dělal, že volám svýmu kumpánovi, jako že to auto mu dovezu do bazaru…

Docela nebezpečná hra…

Pán hned „Kam byste to vozil?“ – já na to, že to přestříkáme, přerazíme vin code… Já jsem se opravdu bavil velmi. Taky tam byla třeba jedna paní, kterou jsem začal balit… Veliká legrace to byla!

Už jste účinkoval ve skryté kameře?

Ne, nikdy jsem to nezažil, ale strašně jsem si to užil, přestože jsem měl obavy, jak to vyjde. Znáte to – to je jako s rozhovory, někdy nemají lidi náladu a nic z toho není. A přesně tak to bylo i tady. A někdo je třeba upovídanej jako já, já si vlastně i otázky pokládám sám :-), zato někdo odpoví jedním slovem a má to vyřízený.

Co tréma?

Měl jsem obrovskou – jestli přijde to odhalení hned, jak to vymyslím, jak ta hra bude pokračovat, aby to bylo vtipné…

Poznali Vás tedy lidé?

Jo, někteří mě poznali hned, ale prostě odmítali uvěřit – „Co by tadydělal!?“

Je Vám blízký tenhle druh zábavy?

Strašně záleží na té míře, kam ta situace půjde a kam se dostane. On je to totiž určitý druh zesměšnění, a lidé mají problém tenhle druh žertů přijmout. Jinak mně osobně to nevadí, beru to za super věc a mám to rád. Ale mám i kolegy, kteří dělají neustále nějaké fórky, ale jak jsou oni jejich terčem, tak to těžko snášejí. „No hlavně že jste se pobavili!“ :-)

Co uděláte, když se Vám mezi lidmi stane nějaký trapas?

Já jsem před nedávnem spadnul na kole, a tak hodně blbě – zapletl jsem se do toho a nemohl jsem se zvednout, okolo jezdili lidi a bylo to fakt hodně blbý. Ona se totiž stala taková věc – k narozeninám 26. května jsem dostal kolo, od Simonky. Vepředu rychloupínák, no a to musí být všecko utažený. A mně se prostě přední kolo nějak vytočilo, uvolnilo se to… No prostě jsem upadl a nemohl jsem se zvednout, já jsem ležel jak želva, to kolo se kutálelo do pr…e, okolo jezdila auta a já vypadal jak ožralý. No já se smál sám nad sebou! Člověk by se prostě neměl brát tak vážně, prostě není středobodem světa! Je nás poměrně hodně miliard a jemný žertík neuškodí nikdy, ba naopak!

Roman Šebrle

Čím jste se ve skryté kameře pořadu Překvápko stal?

Já jsem byl kadeřník a vybrali mi to.

Poznali Vás?

Někteří jo, někteří váhali.

Jak jste se role kadeřníka zhostil?

Já jsem byl v jednom pražském luxusním kadeřnictví, hodně známém, měl jsem zákazníkům mýt vlasy, takže jsem jim tam dával pivo, vajíčka a podobně, takže někteří se tvářili, jako že to je legrace, jiní byli naštvaní, to hlavně třeba dámy. Ale když už jednou máte v umývadle za sebou ty mokré vlasy, tak se toho moc dělat nedá.

…takže pak Vaši klienti dostali účet za speciální zábaly? ;-)

Pak je samozřejmě umyli praví kadeřníci :-).

Už Vás někdy nachytala skrytá kamera?

Naštěstí zatím ne.

A jak byste to případně tedy zvládnul?

Já jsem určitě při každou špatnost, pro každou legraci, asi by záleželo, jak by to bylo – když netušíte, že je to skrytá kamera, tak nevíte, jak se zachováte, ale na konci bych se určitě zasmál :-).

Chystáte i Vy sám na své okolí nějaké nachytávky?

Občas jo, občas je určitě chystám. Hlavně mezi atlety, na závodech… To jsou ale takový ty jednoduchý fórky, třeba naposledy na jedněch závodech byla taková temná chodba, tam byl výklenek, takže tam jsem se schoval, a když šel někdo okolo, tak jsem vybafnul :-). To je taková klasika…

Berete život s nadhledem?

To se asi ani jinak nedá…

Umíte si i ze sebe udělat legraci? Třeba když se Vám stane nějaký trapas na veřejnosti, zasmějete se?

Někdy se zasměju jenom já… :-)

Nějaký zajímavý poznatek z natáčení?

Čekal jsem, že lidi budou daleko víc naštvaní, ale s těma mokrejma vlasama se vážně těžko odchází… Lidi asi opravdu snesou daleko víc, než by člověk čekal! :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.