Seriály a filmy

14. listopadu 2013 14:27

Jak jsme s Jitkou Čvančarovou hledali v maskérně roštěnou

Jitka Čvančarová najde roštěnou i ve stresu

Herečku jsme lapili pouhých deset minut před živým přenosem. Byla v dobré náladě i trochu nervózní. Přátelé o ní říkají, že je dobrou kuchařkou, ale vařit před kamerami a s vědomím, že se ze živého natáčení nedá nic vystřihnout, asi není úplně příjemné. Jak to dopadlo?

Když jsme se namátkově optali přihlížejících ve studiu, zdali si také uvaří sobotní menu, většinou odpověděli, že ano, ale že přece nemohou vše stihnout do hodiny. Trochu škodolibě k tomu pak jedna dáma ve středních letech dodala „to jsem teda zvědavá, jestli to dnes dá ta Čvanča.“

Pusťte si na videu, jak jsme v maskérně hledali roštěnou:-)

Jak se ukázalo, sympatická herečka „to dala“ s přehledem. Opět došlo na slova Zdeňka Pohlreicha, že uvařit se dá chutně, hodnotně, z celkem dostupných surovin, a nemusí se během toho trávit u sporáku celý den.

Zdeněk Jitku očaroval. Pánvičkou?

Co Jitku u sobotního vaření nejvíce bavilo? "Celej Zdeněk! Já jsem očarovaná jím, on je výbornej, já bych s ním vařila asi cokoliv! Jsem jeho velikánská fanynka," pochvala si herečka hned po přenosu, během něhož došlo i na valčík. Zdeňkovi Pohlreichovi prý zůstane věrná i nadále. Jeho pořady sleduje, kdykoliv má čas a "sjíždí to i na internetu".

Co je na pořadu a především ženách ve Zdeňkově kuchyni ještě obdivuhodné? Jitka Čvančarová i Tereza Kostková předvedly, že dobře vařit se dá i na jehlových podpatcích. Jejich botky jsou vidět, když servírují pokrmy ochutnavačům.

Celé díly Česko vaří s Pohlreichem živě si můžete pustit na Prima PLAY nebo na iprima.cz/ceskovarizive Příští týden vaří se Zdeňkem další krásná žena. Přijde královna české hudební scény, Lucie Bílá. Další díl Česko vaří s Pohlreichem živě v sobotu 9. 11. ve 20. 15 na Primě.

Mumie se vrací?  I šéf má svoji šatnu. Místo líčidel zde ale najdete obvaz na jeho operované koleno.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.