Seriály a filmy

18. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Jak si užívá mladičká hvězda Sherlocka Holmese léto?

Sherlock Holmes: Jak prosté III (20) - upoutávka

Nová postava Kitty Winter si ve třetí sérii Sherlocka Holmese: Jak prosté vydobyla své místo na slunci. Poznejte mladou herečku o něco blíže.

Co uvidíte ve středečním dílu Sherlocka Holmese: Jak prosté?

Nález zavražděného muže dovede detektivy až k vykopanému transatlantickému datovému kabelu, který obrovskou rychlostí přenáší zašifrovaná data. Úkolem Sherlocka Holmese je vypátrat, kdo kabel vykopal a co má v úmyslu s daty dělat… Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE už ve středu ve 20.15.

Ophelia je Kitty Winter

Kitty Winter je postavou, která se objevuje už v knižní předloze sira Arthura C. Doyla. Mladá herečka tak ztvárnila postavu, která už měla jasné limity a vlastnosti. Podle jejích slov ji během natáčení hodně pomáhal právě její kolega Johnny Lee Miller (Holmes), který má v seriálu ke Kitty poněkud zvláštní vztah.

Pokud bychom chtěli představitelku Kitty Winter poznat lépe, je nutné dodat, že je stejně jako Johnny Lee Miller občankou Velké Británie. Na několik rolí v úspěšných britských seriálech padá jedna veleznámá role pro všechny fanoušky komiksů. V dubnu 2013 byla vybrána a obsazena do filmu Guardians of the Galaxy, kde si zahraje roli pomocnice komiksové postavy Collectora.

Jako Kitty Winter se objevila ve třetí sezoně Sherlocka Holmese, aby se mohla znovu vynořit i v páté. Ale jak si jednatřicetiletá herečka užívá prázdniny a léto?

Léto luxusu

Ophelia ráda chodí na trhy a už teď stihla několik výletů do ciziny. Nedávno byla v Itálii. Jak můžete vidět i na první (horní) fotografii, Ophelia si užila i luxusní tenis, kam jsou zvaní mladí britští herci, takže selfie s šampaňským v ruce a na "greenu" není rozhodně první ani poslední v hereckém světě Velké Británie.

Rodnou Anglii opouští nerada, ačkoliv je cestování její vášní. Doma má totiž čtyřnohou zodpovědnost, malého jezevčíka, kterého nerada opouští.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.