Jak vrátit vztahu jiskru? Odpověď najdete v romantickém filmu Na vlnách lásky

Díky anonymnímu vzkazu v láhvi poslaném po řece se manželé, jejichž svazek se zdá jako překonaný, ocitají ve vzrušujícím, citově naplněném vztahu. Ani jeden z nich ovšem neví, že je „na druhé straně“ jeho skutečný partner. Německý romantický snímek Na vlnách lásky vysílá Prima v úterý ve 20.15.

Susanne a Till společně provozují taneční školu. Jsou sice manželé, ale kvůli množství práce a nekončícím starostem z jejich vztahu vymizela romantika a něžný cit, který do manželství patří. Susanne navíc práce v taneční škole nenaplňuje. Je vyučená cukrářka a jejím snem je otevřít si vlastní cukrárnu. Jeho splnění se začne malými krůčky blížit, když Susanne objeví inzerát, že je místní cukrárna k pronájmu. Bez vědomí Tilla se dohodne s majitelem a jen přemýšlí, jak nejlépe manželovi novinku sdělit. Till ale o pronájmu už dávno ví. V prostoru by nicméně radši viděl další taneční školu…

Tajemný vzkaz v láhvi

V manželství je Susanne víc a víc frustrovaná, s Tillem si už nepovídají o ničem jiném než o práci. Dá proto na radu kamarádky a napíše romantický vzkaz, který vloží do láhve a hodí do řeky. Shodou náhod láhev najde právě její manžel a uvědomí si, že i jemu chybí žena, která by mu byla blízká nejen jako společník, ale i citově.

Sibylle Tafelová je uznávaná německá režisérka původem z bavorského Mnichova. Na kontě má kromě bezpočtu romantických a komediálních snímků, které si oblíbí nejen ženy, i několik tradičních pohádek z pera bratří Grimmů: Princezna Husopaska, Král drozdí brada a Červená Karkulka.

Začnou si spolu dopisovat a ani jeden z nich netuší, že na druhé straně je jeho vlastní partner. V manželském soužití si mezitím Susanne a Till konečně uvědomí, že v jejich vztahu něco chybí, a rozejdou se.

Jednoho dnes však Susanne zapomenete zaplatit poplatek a její účet se zruší. Ona i Till jsou ze situace roztrpčení, Till nechápe, proč se mu jeho milovaná neznámá přestala ozývat. Susanne se ale snaží svého neznámého najít stůj co stůj a začíne po městě vylepovat plakáty. Její kamarádka Vivien si špatně přebere Tillovo vyjádření a myslí si, že je do ní zamilovaný, a snaží se ho svést...

Užijte si předvánoční čas s německou romantickou komedií Na vlnách lásky. Prima ji vysílá v úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.