Seriály a filmy

13. ledna 2017 01:00

Iva Kropáčková

Jedete lyžovat do zahraničí? TIP, jak najít nejvýhodnější cestovní pojištění

Sice je to před každou cestou samozřejmá věc, ne vždy je ale pojištění cenově výhodné. A vy to ani nemusíte vědět. Díky našemu tipu si ale můžete výhodnou cenu zajistit během několika minut...

Plánujete vyrazit na lyže na Slovensko či do Alp? Nebo kamkoliv do ciziny? Nejvýhodnější cestovní pojištění uzavřete jednoduše přes internet - a to buď přímo na stránkách vybrané pojišťovny (za online sjednání pojišťovny ve většině případů nabízejí slevu 10 procent) nebo v internetové aplikaci (porovnávači), která zahrnuje nabídky většiny pojišťoven na trhu. Druhá varianta má ještě víc výhod. Jaké?

1. Přehled (nejen) o bonusech

V internetové aplikaci cestovního pojištění můžete nejdřív snadno a rychle zjistit, co která pojišťovna dokáže nabídnout. Není nic výjimečného, že u mnohých to jsou různé bonusy a nadstandardní služby, které jsou už ceně. To znamená, že za ně nepřiplácíte. Logicky tedy vyjde v konečném důsledku tato pojistka mnohem levněji, než konkurenční produkt s levným základem, ale nutností za každý doplněk zaplatit zvlášť. A je jedno, jestli jedete lyžovat do Francie nebo na dovolenou do Černé hory.

2. Ušetříte čas i peníze

Nejenom, že ušetříte čas, ale ušetříte také peníze. Proč? Varianta online sjednání pojištění je oproštěna od jakékoliv administrativy a je také cenově zvýhodněna. Skvělá cesta, jak skutečně uzavřít nejlevnější cestovní pojištění na trhu, a to bez nutnosti udělat pro získání pojistky cokoliv navíc. Stačí totiž vyplnit potřebné parametry spojené s vaší cestou přímo ve formuláři na internetu.

3. Krátký zájezd vs. delší cesta?

Pokud vyrážíte jenom na poznávací zájezd, na víkend na hory nebo na standardně dlouhou dovolenou, uzavřete nejlevnější cestovní pojištění online, a to v podobě krátkodobé pojistky. Pokud ale plánujete být v cizí zemi déle, určitě se poohlédněte i po jiných možnostech. Jsou totiž i dlouhodobá pojištění, která mohou nabídnout ochranu i po dobu celého jednoho roku. Po finanční stránce se tahle možnost tou nejlepší na trhu.

Vyzkoušejte: Aplikace CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ: Porovnejte si nabídky cestovního pojištění na trhu. Stačí zadat pár údajů a máte okamžitý přehled cen i smluvních podmínek.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.