Jsem stydlivé dítě imigrantů, říká hvězda Rizzoli & Isles

Sasha Alexander je představitelkou vtipné podivínky Maury Isles ve slavném krimiseriálu. K Mauře, kterou hrála několik let, má velice laskavý vztah. Podle herečky jsou si v sociálních situacích občas podobné. Sasha Alexander měla dětství poněkud rozdílnější než my všichni.

Co uvidíte ve čtvrtek v seriálu Rizzoli & Isles?

Čtvrteční večer je věnovaný dvěma nejlepším kamarádkám, které se snaží změnit svět k lepšímu. O co půjde ve čtvrtek Jane Rizzoli a Maurě Isles? To se dozvíte už teď.

Tým musí najít Alici Sands a postavit ji před soud dříve, než Jane zničí život... Což bude pořádně náročným úkolem. Jane ale už docházejí nejen fyzické, ale i mentální síly k tomu, aby takový problém a nebezpečenství snadno překlenula.

Více uvidíte na Prima LOVE už ve čtvrtek ve 20.15.

Hvězda Rizzoli & Isles je dítětem imigrantů

Pokud se křehké Sashy Alexander zeptáte na to, co vlastně miluje na postavě Maury Isles, bude vám to vyprávět hodin a hodiny. Podle dostupných rozhovorů se totiž zdá, že atraktivní herečka svou Mauru zcela chápe a milujeji takovou, jaká doopravdy je, což se v seriálovém světě možná povedlo jen její kamarádce Jane.

CO JE TAJEMSTVÍM MAURY ISLES? ZNÁME HO!

Sasha tvrdí, že má ráda podivíny, kteří vědí hodně o okolním světě stejně jako Maura. Dokonce její charakter připodobňuje ke svým rodičům.

"Myslím si, že v určitých fázích života jsme všichni podivíni, když sem byla dítě nebo teenager, byla jsem mnohem uzavřenější, pocházím z rodiny imigrantů. Jsem klasickým dítětem první generace, kdy vaši rodiče neovládají jazyk země, v které začali žít. Jazyková bariéra a žádné zázemí v lidech vyvolává pocit odtržení a nízké sebevědomí," vysvětluje Sasha Alexander, která se narodila v Los Angeles rodičům srbského a italského původu. Ve světě se, jak je vidět, úspěšně rozkoukala.

A Itálie tak trochu zůstala v jejím srdci dál, jelikož si vzala za muže italského filmového producenta a syna Sofie Loren.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.