zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kateřina Kaira Hrachovcová má osobitý recept na dort. Roman Vaněk jen zírá

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 25.06.2021
V páteční show Máme rádi Česko se překvapivě nejen díky pozvaným odborníkům z oblasti výživy a gastronomie dočkáme neotřelého receptu. Kateřina Kaira Hrachovcová se podělí o návod na pudinkový dort s netradiční přísadou. Na co něj řekne gastronomický poradce Roman Vaněk? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Pořad Máme rádi Česko nám kromě zábavy pravidelně přináší i střípky ze života pozvaných hostů. Ti se kolikrát svěří s něčím natolik nečekaným, že překvapí i své kolegy v sále. Nejinak tomu u gurmánského doporučení Hrachovcové. Jak zhodnotí její recept popularizátor gastronomie Roman Vaněk? A byl by s ním spokojený expert na zdravou výživu Petr Havlíček?

Petr Havlíček
Autor: osobní stránky Petra Havlíčka Petr Havlíček

Právě jeho se již v úvodu pořadu moderátor Libor Bouček zeptá, proč se stal výživovým poradcem zrovna v České republice, které se prý přezdívá „porkistán“ – stát vepřového masa. Zdravá strava by se mu podle Boučka určitě lépe propagovala v nějaké jiné zemi. Havlíček, známý z pořadu Jste to, co jíte, v němž lidem radil, jak díky správné stravě zhubnout, mu sice jeho připomínku k českému postoji ohledně výživy nevyvrací, ale jelikož se narodil tady a nebylo v jeho mládí tolik příležitostí cestovat jako nyní, zůstal logicky zde.

Jídlo je emoce 

Pro českou zálibu v jídle má zajímavé vysvětlení: „Jídlo je emoce. A to velmi pozitivní emoce. Mám někdy pocit, že v tom životě kolikrát ta radost taková není, tak nám tam dost často zůstává to žrádlo. A v tom vyšším věku už zůstává jenom to žrádlo,“ dodává na konec. S jeho teorií jednoznačně souhlasí Jakub Prachař, který se rozpovídá o tom, jaké pocity v něm vyvolává otevření vepřové konzervy.

Róza (Lucie Benešová) - Slunečná

Lucie Benešová předvedla ve slavné show svoji fenomenální paměť

O žádné konkrétní zdravé recepty se ale výživový poradce Havlíček nepodělí. To herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, kterou diváci znají třeba ze seriálu Krejzovi nebo Přístav, bude kupodivu mnohem sdílnější. Před tradiční hrou s explodovací krabicí totiž místo nabízeného piva projeví zájem o kávu. Její touha je natolik velká, že by se spokojila i s kávovou českou specialitou – turkem. To všechny překvapí a ihned začnou padat na adresu turka nejrůznější narážky.

Kateřina Kaira Hrachovcová v seriálu Přístav.
Autor: FTV Prima Kateřina Kaira Hrachovcová v seriálu Přístav.

Netradiční recept Kateřiny Kairy Hrachovcové 

Kateřinu to ale nerozhodí, turka se zastane, a dokonce se podělí i o recept, k němuž je právě česká verze turecké kávy potřeba. „No ale schválně, jestli třeba vy to takhle neděláte v nějaké restauraci,“ obrací se na gastronomického poradce Romana Vaňka, „ale v pudinkovém dortu je to opravdu vynikající. Když se dá pudink, proloží se piškoty a na ty piškoty se hodí ten horký lógr. Dá se tam ještě trošku marmeláda a zase se to zalije pudinkem.“ „Ježišimarja,“ skočí jí do řeči vyděšený Vaněk, jehož tento recept asi zrovna nenadchl. „Vy jste malinkatá ďáblice,“ zhodnotí doporučení Kateřiny. Havlíček se k tomu raději nevyjadřuje, Hrachovcová si ale stojí za svým: „Je to vynikající! Dobrou chuť,“ zakončuje své kulinářské okénko.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko VIII (9): Já bych si dala kávu

Zábavnou show Máme rádi Česko sledujte v pátek od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Máme rádi Česko , Jakub Prachař , vojta kotek , Libor Bouček , Kateřina Kaira Hrachovcová , Roman Vaněk , Petr Havlíček

reklama

Přečtěte si také

reklama