Karel Voříšek od sporáku: Jsem fakt dobrej v …

Vystupovat v přímém přenosu je ze studia hlavního zpravodajství zvyklý. Jak si ale Karel vedl mezi hrnci s Pohlreichem? Jeho kolegyně Klára Doležalová o moderátorovi prozradila, že nikdy neponechá nic náhodě a i na sobotní vaření určitě trénoval.

Pár minut před živým vysíláním si Karel Voříšek prohlédl studio, prstem zkontroloval pověstně ostré nože a ještě stihl žertovat s publikem. Vše o show Česko vaří s Pohlreichem živě najdete TADY Po bok respektovaného Zdeňka Pohlreicha nastoupil sebejistě a uvolněný.

V roli kuchaře oblíbený moderátor určitě nezklamal. I jeho ochutnavačky – Mahulena Bočanová a Klára Doležalová byly se servírovanými jídly spokojeny. Opět potvrdil, že nezkazí žádnou legraci, s klidem si ji naopak udělá i sám ze sebe.

Pokud jste nestihli sobotní show Česko vaří s Pohlreichem živě, pusťte si ji na Prima PLAY

Poslechněte si náš krátký rozhovor s Karlem Voříškem. Dozvíte se v něm, jak je dobrý v přípravě tatarských bifteků a po kom zdědil vlohy k vaření. Pak se podívejte, jak si ve škrábání svíčkové poradil v přímém přenosu. Žertoval o přípravě tataráku v našem rozhovoru?:-)

Tady si pusťte rozhovor s Karlem Voříškem před natáčením. Co vyčetl Mahuleně Bočanové?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.