Kdo je kdo? Uhodnete světáky všeho druhu?

V dalším dílu zábavného soutěžního pořadu Kdo je kdo? budou naše celebrity hádat slova, která jsou opravdu těžká. Takové slovo láska se hádá opravdu špatně. A co kdyby vám někdo napověděl ve stylu: "Mám rád, když se ke mne skláníš!" To se pokuste uhodnout už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Tentokrát uvidíte za soutěžním stolem povedenou moderátorskou a zpěváckou dvojici Těžkej Pokondr, vedle nich sedí kapitánky týmů Dana Morávková a Alice Bendová. Jako novou hvězdu, která se pokousí uhádnout třeba takové slovíčko, jako je obyčejný rampouch, uvedou Báru Štěpánovou.

Bára patří mezi veselé ženy, takže se už během čtení nápověd pro své protihráče několikrát odbourá. Ani Bob Klepl jako vždy nezůstane pozadu, jeho témata k hádání jsou poměrně povedená. Ale k hádanému Švejkovi má poměrně hodně blízko, to se musí nechat.

Jedna z nejpovedenějších nápověd pro slovo letuška ovšem zazní od Dany Morávkové, a to že nerada slyší chválu slovy: "To je bomba!"

Sama Bára Štěpánová se podivovala, když jí Alice Bendová napověděla, že v závěru její kariéry se jí nevyhne pád. U rampouchu docela trefné.

Sledujte zábavný pořad Kdo je Kdo? kterým vás pravidelně provádí charismatický muzikant a moderátor Petr Vondráček! Další díl uvidíte ve 21.30!

Podívejte se i na to, co hádal Patrik Hezucký:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.