Seriály a filmy

25. července 2017 14:21

Petra Kloidová

Když si šéf splete opravu pračky s pozvánkou na sex

Prázdniny (5) - Pračka

Ani maminky v Bratislavě to nemají jednoduché, když je opustili manželé s dětmi. Jedné z nich se rozbila pračka. Její šéf v práci si však rozbitou pračku zaměnil za pozvánku na sex.

Ty pornografické stereotypy se nám vkrádají do života čím dál tím více. Bezmocná žena, která potřebuje opravit pračku, to se vybaví snad každému muži. A většina z nich si nejspíš vážně myslí, že to tak funguje i v realitě.

Manželka Jana má ale opravdu rozbitou pračku a její šéf v cestovní kanceláři si vybásnil, že její stěžování si bylo "nenápadné" pozvání na sex. Proto přichází pračku opravit v košili, s čistými trenkami a flaškou vína v ruce.

Žena Jana však stále nechápe, a dokonce jí to nedojde ani ve chvíli, kdy se Jano místo opravování pračky začne svlékat a připravovat na akt, o kterém dotyčná nemá ani ponětí.

Podívejte se na vtipnou scénu ze středečního dílu Prázdnin.

Co dalšího uvidíte ve středečních Prázdninách?

Ranní budíček v podobě křiku šesti dětí už není pro jejich otce neobvyklý. Když však zjistí, proč děti tentokrát křičí, jsou z toho sami vyděšeni. Do peřin a matrací se jim nastěhovaly štěnice! Je potřeba je zneškodnit a celou chalupu deratizovat. Jejich záchranou se stává soused, který se k tomu uvolí a celá výprava tak mezitím může na koupaliště. Děti se těší jen do chvíle, než Zdeno zapomene, že Lily neumí plavat… Uvidíte už ve středu 26. 7. ve 20.15 na Primě v páté epizodě seriálu Prázdniny.

Sdílejte článek