Kouzelná chůva McPhee je zpět a způsobí v pátek na Primě Velký třesk!

Vzpomínáte, jaké zázraky se udály s nevychovanými dětmi Cedrica Browna ve snímku Kouzelná chůva McPhee? Teď se vydáme k úplně jiné rodině a na venkov. V televizní premiéře filmu Kouzelná chůva a Velký třesk se můžete zas těšit na spoustu zázraků a vtípků. Koukejte se na Primu v pátek v 16 hodin.

V prvním příběhu o kouzelné chůvě to neměl se svými dětmi lehké jistý majitel pohřebního ústavu, vdovec Cedric Brown. Kouzelná chůva vyřešila všechny problémy a když už nebyla potřeba – zmizela. Děti jsou ale na celém světě stejné, a tak se s novým příběhem o chůvě McPhee přeneseme k paní Greenové na poklidný venkov.

Manžel bojuje kdesi ve druhé světové válce a podle toho také hospodářství vypadá. K tomu se navíc musí paní Greenová potýkat s rozhazovačným švagrem, trochu pomatenou pomocnicí, věřitelem – panem Bigglesem a nově příchozí neteří se synovcem. Zkrátka blázinec!

Ovšem… to je přesně ta situace, která přivábí kouzelnou chůvu McPhee, a ta nikomu nic nedaruje. S každým jedná, jak si zaslouží, a dokáže se vychytrale vypořádat s kýmkoli, ať je to rozmazlené dítko, nebo nafrněný vypočítavý dospělák. To ale není jediné zázračné pozdvižení, které se s příchodem chůvy na farmě přihodí.

I u kouzelné vychovatelky bude docházet k proměnám. Stačí, aby děti začaly plnit jednoduché základní návyky slušného chování a hups, ošklivka v zástěře se zdá být o něco hezčí. Nesmíme ale zapomenout ani na její zázračnou hůl. Nemáte náhodou podobnou doma? Asi sotva, tahle totiž umí rozvířit kouzelnou moc a na co chůva v tu chvíli myslí, to splní.

Zázračnou vychovatelku hraje nádherná herečka Emma Thompsonová, která má na svém kontě hned několik ocenění, mezi nimiž vévodí Zlaté glóby i Oskaři. My ji známe ve zcela jiné podobě např. z filmu Rozum a cit nebo Láska nebeská. Budete koukat, jak se Emma dokáže proměňit z nevzhledné chůvy ve starostlivou moderní matku dvou dětí Karen, která bude muset čelit jednomu vánočnímu nemilému překvapení s náramkem.

V neděli večer vás ale o jedné bouřlivé filmové noci navštíví ve své chůví podobě a to si pište, že „nezůstane kámen na kameni“. Tahle divná dáma totiž způsobí velký třesk!

Na pohádkovou Kouzelnou chůvu a velký třesk se dívejte v pátek od 16 hodin na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.