Seriály a filmy

29. května 2013 14:22

Markéta Zídková

Kouzelný den: Na Primu dorazí Příšerky, psi a dokonce i princ Kaspian

V sobotu 1. června je Den dětí a protože má Prima family děti ráda, připravila jim dárek v podobě bezva filmů a pohádek. A na co se můžete těšit? Odpoledne strávíte s Příšerkami s.r.o., pak přiběhnou Sněžní psi a večer bude proti zlu bojovat Princ Kaspian v druhém dílu Letopisů Narnie.

Kdo je ranní ptáče, určitě si užije seriál Ninjago, kde tentokrát proběhne klání v závodě Ninjago. A hned potom nastoupí pes Pluto jako záchranář v oblíbeném disneyovském Mickeyho Klubíku. Schválně, že se vám z něj nebude chtít odejít! Prima family vysílá pro děti už od 6.55.

Ti, co nevstávají se slepicemi, se k naší pohádkové krasojízdě určitě připojí nejpozději v 11.20, kdy to na Prima family roztočí Příšerky s.r.o. Ve strašidelné továrně, kde se z dětského křiku získává pro město tolik potřebná energie, pracují i dva nerozluční kamarádi – přátelský strašák Sullivan a jeho malý zelený pomocník Wazowski. Jejich obyčejný pracovní den ale naruší malá holčička, která se k nim omylem dostane ze světa lidí. Je potřeba ji bez prodlení vrátit, odkud přišla…

Malá video-ochutnávka víkendu:

Nová moderátorská dvojice Klára a Karel pozvala ke Dni dětí do Divadla kouzel Pavla Kožíška děti z dětského domova ve Stankově

Milovníci zvířátek si přijdou na své ve 13.25, protože právě v tu chvíli doběhne na obrazovky psí spřežení, tedy vlastně Sněžní psi. Zubař Ted Brooks se vydává na Aljašku, aby tam převzal dědictví, mne si ruce a těší se na hromadu peněz. Jaké je ale jeho překvapení, když zjišťuje, že mu do klína nespadly peníze, ale celá smečka tažných psů. Už už se smiřuje se zklamáním, ale v momentě, kdy se na scéně objevuje horal Thunder, který si chce psy přivlastnit, rozhodne se zubař, že si své právoplatné dědictví nenechá jen tak vzít.

Jak udělat z člověka skřeta. Pohled do zákulisí filmové kuchyně.

Večer se bude bojovat! A ne jen tak o ledacos – sourozenci Peter, Zuzana, Edmund a Lucie mají v úmyslu vrátit svobodu mírumilovným obyvatelům bájné Narnie a nastolit na trůn legitimního dědice trůnu, mladého prince Kaspiana. Na druhý díl Letopisy Narnie, tentokrát s podtitulem Princ Kaspian, se podívejte na Prima family ve 20.15. Čím vším musí Kaspian projít, si přečtěte ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.