Lucy Liu je kromě Watsonové i talentovanou malířkou!

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (7) - upoutávka

Americká herečka asijského původu Lucy Liu se představila kdysi jako hvězda Ally McBealové a momentálně ji můžete sledovat už několik let na Prima LOVE jako dr. Watsonovou v Sherlockovi Holmesovi každou středu ve 20.15. Málokdo ví, že herečka a režisérka je také dost úspěšnou malířkou.

Co uvidíte v Sherlockovi Holmesovi tuto středu?

Na staveništi je nalezeno tělo agenta FBI, který vyšetřoval staré případy. Jedním z nich byl jedenáct let starý únos holčičky a Sherlock Holmes je názoru, že vražda souvisí právě s tímto činem…

Jak to všechno dopadne, uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Prima LOVE v Sherlockovi Holmesovi.

Lucy Liu jako umělkyně

Lucy Liu se proslavila na konci devadesátých let jako drsná právnička v Ally McBealové, následně ji čekal blockbusterový hit Charlieho andílci, jedna z ikonických postav v Kill Billovi a seriálová role Watsona v kalhotách, s kterým před lety způsobila obrovský poprask.

Kromě toho se před dvěma lety ve svých šestačtyřiceti letech stala poprvé matkou, a je bojovnicí za zviditelnění netradičních rodin. Protože ona sama má takovou. Kromě role Watsonové se v seriálu o Sherlocku Holmesovi uchytila jako režisérka. Během jedné série je schopna natočit a odrežírovat minimálně tři epizody ve dvou profesních rovinách.

Aby toho nebylo málo, Lucy Liu začala malovat, a to dost úspěšně. Před více jak deseti lety se totiž vrátila zpět do New Yorku a koupila studio. V létě nastoupila na kurzy malování, aby si osvěžila něco, co jí bylo blízké už dlouho.

"Kdykoliv jsem jako malá viděla něco zničeného, ale zároveň krásného, musela jsem to mít. Vzala jsem to domů a přetvořila," vypráví herečka, která vyrůstala v Queensu v New Yorku se svými chudými rodiči, kteří byli čínští imigranti. Chudoba a nehezké prostředí ji podle vlastních slov dost formovalo, i na nepříjemném období bylo totiž něco inspirativního.

Lucy Liu se momentálně věnuje velkým plátnům, jak můžete vidět na hlavní fotce. Jako malířka se v roce 2011 představila veřejnosti s menšími formáty, které často připomínaly kaligrafii. Její grafické obrazy měly ale více společného s židovskou kabalou a 72 božích vycházejících z Nového zákona.

Herečku můžete často vidět i s foťákem nebo kamerou, kterou zachycuje zákulisí nebo natáčí Sherlocka Holmese: Jak prosté.

Lucy Liu se stala dr. Watsonovou a rozdělila Ameriku. Přečtete si článek na Prima LOVE.

Jak se stala Lucy Liu režisérkou Sherlocka Holmese: Jak prosté? Více se dozvíte na Prima LOVE.

Seriál můžete vidět na Prima LOVE každou středu ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky milování

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.