Máme rádi Česko: Proč si Patrície Pagáčová nenechala slavnější příjmení Solaříková nebo kdo je v anagramu MILÁČEK HROCHA?

Další reprízový díl VIII. řady zábavné vědomostní show Máme rádi Česko uvidíte na Primě v pátek ve 20:15. Podívejte se už teď na ukázky.

Asi vám v show Máme rádi Česko neuniklo, že její moderátor Libor Bouček prokládá soutěžní otázky s těmi na tělo. A tak došlo i na následující.

My Máme rádi Česko a Patricie Pagáčová má ráda nejen vlast, ale i svého manžela. Životem a v uzavírání manželství ostřílenější Libor Bouček se Patricie ještě jednou zeptal za všechny PROČ? Proč se herečka vzdala zavedeného slavnějšího příjmení Solaříková?

Odpověď Patricie vás možná překvapí:

Patrície se přitom otázkou změny příjmení nejspíš vůbec dlouho nezabývala. „Myslím si, že když už člověk svatbu podstoupí, měla by si žena vzít příjmení svého muže. I když je to šílený opruz s výměnou dokladů. Zpátky už to ale měnit nechystám, i po případném rozvodu bych si nechala Pagáčovou,“ prohlásila odhodlaně herečka.

„Když mě manžel žádal o ruku, nepřemýšlela jsem nad tím, že bych nepřijala jeho příjmení. Samozřejmě mě napadlo, jestli to není pracovně trochu riskantní, ale svoje rodné příjmení jsem nebrala jako nějaký silný brand, tak jsem se tím dlouho nezabývala. Přišlo mi, že se to spíš hodí jako příležitost k nové životní etapě, když jsem čerstvě skončila v Ulici, hezky mi to v tu chvíli zapadlo. A navíc – mně se to příjmení strašně líbí, to byl další z důvodů, proč jsem ho s radostí přijala,“ uvedla ještě nedávno i pro revue.iDNES.cz populární herečka.

Patricie, kterou nyní můžete na Primě pravidelně vídat také v seriálu Modrý kód, si soutěžení v týmu Jakuba Prachaře viditelně užívala. To potvrzuje i v další předpremiérové ukázce, kde příjemnou herečku ovládla soutěžní nervozita a málem jí vybouchla v náručí krabice.

VIDEO: Patricii Pagáčovou zachrání před výbuchem angoráci

S překvapivým přiznáním přišla i herečka Dana Morávková, která svůj výkon ve znalostní soutěži obhajuje následovně. „Měla jsem problém se soustředěním. Po pravici jsem měla krasavce a sympaťáka Vojtu Kotka a po levici rozdováděného a vtipy hýřícího Michala Kavalčíka. To je pak těžké. Mám tu soutěž ráda, ale největší nervy mám z té putující krabice. Bojím se, aby nevybuchla u mě. To byly zase nervy…,“ baví se při vzpomínce na natáčení dnešního dílu.

Komplet soutěžící dílu

Vedle Patricie Pagáčové se v pátek na Primě můžete těšit na tuto sestavu soutěžních týmů. V týmu Jakuba Prachaře nastupují: bývalý český fotbalový záložník Vladimír Šmicer a herec i slavný dabér Zdeněk Mahdal.

V týmu Vojty Kotka uvidíte oblíbenou českou herečku, choreografku či bývalou krasobrusřku Danu Morávkovou, znalce Ostravy, herce a moderátora Michala Kavalčíka, a do třetice modelku a Českou Miss 2019 Barboru Hodačovou.

Podívejte se na ně v televizní upoutávce:

Rozklíčíte anagram MILÁČEK HROCHA?

Přesmyčky (anagramy) patří k oblíbeným hlavolamům. S další předpremiérovou ukázkou si můžete vyzkoušet jeden takový anagram zozkrýt. Které jméno známé osobnosti je ukryto v MILÁČEK HROCHA?

Odpověď:

Na celý díl zábavné show Máme rádi Česko se těšte v pátek 6. listopadu ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.