Seriály a filmy

17. listopadu 2018 17:00

Markéta Škorňová

Maminka Decastelo ani náhodou nepatří do starého železa! Září na titulní straně pánského časopisu!

Snad nikdy nebyla tak sexy! Moderátorka Eva Decastelo se i ve svých šestatřiceti letech nebojí odvázat! I jako maminka dvou ratolestí se pustila do focení titulky pro pánský časopis Playboy. A je se rozhodně na co dívat! Eva totiž doslova zraje jako víno!

I když Eva Decastelo rozhodně není žádná modelka, její sexappeal by jí mohla závidět kdejaká modelka. To ostatně dokazuje právě nyní- na novinových článcích ji můžete vidět na titulní straně pánského časopisu Playboy. Uhrančivý pohled a pevná prsa zahalená pouze do kamínků- to je zbraň, která má přilákat mužské čtenáře.

A my věříme, že přiláká. Protože tahle mamina prostě stojí za to! Eva v posledních měsících výrazně zapracovala na své postavě, upravila jídelníček a tvrdá dřina přinesla ovoce. Pohledem na její dokonalé křivky se tak mohou pokochat, mimo manžela, i čtenáři Playboye.

Manželem moderátorky je od roku 2009 publicista René Decastelo, se kterým má dvě děti- Michaela a Zuzanu. Věříme, že i on je s výsledkem focení velmi spokojený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.