Maura Isles a Jane Rizzoli začínají druhou sérii Vražd na pitevně. Co je čeká?

Jane Rizzoli sice na konci první série utrpěla zranění, pomalu se však za podpory patoložky Maury Isles zotavuje. Nakonec však musí do služby dřív, než sama plánovala. První díl druhé řady Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně můžete vidět už dnes ve 22.50 na Primě!

Podívejte se, co všechno chytré dámy v následujících týdnech čeká, a dozvíte se i pár zajímavostí navrch.

Rodina je to, co obě trápí napříč celou řadou. Maura se potýká s komplikovaným vztahem ke své matce umělkyni a nakonec se bude dokonce strachovat o její život. Rizzoliovi zase řeší rozchod i finanční problémy, což Jane, byť přivykla temperamentu své matky, těžce nese. Korsaka pak čekají trable se synem. Ovšem dojde i na světlé chvilky – Frankie v druhé řadě dělá zkoušky na detektiva.

I v této sérii dámy řeší pestrou nadílku případů. Jen namátkou, Maura zachrání dítě z těla mrtvé náhradní matky, s Jane vyšetřují vraždy, jež se udály během námořnických slavností, či kamuflovanou otravu velké baseballové hvězdy. Zločin je dostihne i na Janině srazu ze střední školy, neujdou ani konfrontaci se sériovým vrahem Hoytem. A pátrání po pachateli, který upálil ženu, je zavede dokonce k novodobému „čarodějnickému“ spolku!

Kdo chtěl vraždit?

Naprostý rekord ve sledovanosti trhl v zahraniční premiéře šestý díl série. Oč zde jde? Maura pomáhá při rekonstrukci historické bitvy, ovšem během akce je zabit člen historického spolku. Ačkoliv to původně vypadá, že vrahem je někdo ze spolku, další vyšetřování odhalí spíš nešťastnou náhodu: kulka se odrazila. Měl snad vrah políčeno na někoho jiného?

Co čeká na hlavní hrdinky na počátku řady? Jane se, ačkoliv jí není stále nejlépe, zúčastní předání vyznamenání za hrdinství. Společně s ní ocenění i vojačku Abby, která se zúčastnila mise v Afghánistánu. Abby po ceremoniálu nastoupí do auta – a to exploduje.

Jane s Maurou začínají vyšetřovat další vraždu. Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně již ve čtvrtek ve 22.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.