Seriály a filmy

4. prosince 2020 10:00

Jana Mrákotová

Mistři světa a křehké krásky předvedou své znalosti v Máme rádi Česko

Oblíbená vědomostní show nechybí ani tento pátek na obrazovkách televize Prima. Své znalosti předvedou mistři světa v kolové a také krásné ženy.

V dalším díle Máme rádi Česko, které můžete sledovat také on-line, změří své síly legendární bratři Pospíšilové, mistři světa v kolové. Tento titul získali celkem dvacetkrát a dvacet pětkrát byli mistry České republiky! Nyní však budou stát proti sobě! Své znalosti před moderátorem Liborem Boučkem změří i půvabná modelka Tereza Budková s neméně krásnou Markétou Konvičkovou. A chybět nemůžou ani zástupci primáckého zpravodajství. Barvy Primy bude hájit moderátorka Hlavních zpráv Klára Doležalová a moderátor Top Staru Mirek Šimůnek.

Rozložení týmů je následující:

Jakub Prachař: Tereza Budková, Mirek Šimůnek, Jindřich Pospíšil Vojta Kotek: Markéta Konvičková, Klára Doležalová, Jan Pospíšil

Podívejte se na ukázku

Sledujte Máme rádi Česko v pátek 4. 12. ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.