Seriály a filmy

4. prosince 2020 10:00

Jana Mrákotová

Mistři světa a křehké krásky předvedou své znalosti v Máme rádi Česko

Oblíbená vědomostní show nechybí ani tento pátek na obrazovkách televize Prima. Své znalosti předvedou mistři světa v kolové a také krásné ženy.

V dalším díle Máme rádi Česko, které můžete sledovat také on-line, změří své síly legendární bratři Pospíšilové, mistři světa v kolové. Tento titul získali celkem dvacetkrát a dvacet pětkrát byli mistry České republiky! Nyní však budou stát proti sobě! Své znalosti před moderátorem Liborem Boučkem změří i půvabná modelka Tereza Budková s neméně krásnou Markétou Konvičkovou. A chybět nemůžou ani zástupci primáckého zpravodajství. Barvy Primy bude hájit moderátorka Hlavních zpráv Klára Doležalová a moderátor Top Staru Mirek Šimůnek.

Rozložení týmů je následující:

Jakub Prachař: Tereza Budková, Mirek Šimůnek, Jindřich Pospíšil Vojta Kotek: Markéta Konvičková, Klára Doležalová, Jan Pospíšil

Podívejte se na ukázku

Sledujte Máme rádi Česko v pátek 4. 12. ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.