Mordparta s Jiřím Bartoškou a Vojtěchem Kotkem se vrací na Primu!

Divácky úspěšný kriminální seriál Mordparta se vrací na obrazovky Primy. V hlavních rolích samí charismatičtí herci, jako jsou Jiří Bartoška, Pavel Batěk, Markéta Plánková nebo Vojtěch Kotek. Užijte si Mordpartu od úplného začátku už ve středu 6. ledna ve 20:15 na Primě.

Markéta Plánková hraje v Mordpartě bývalou právničku, která přesedlala do světa vražd a temnoty a policejní uniformu oblékla vůbec poprvé v životě. Změnila kvůli tomu i barvu vlasů.

Osmidílný seriál Mordparta se odehrává na oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě. Navozuje severskou, mnohdy až ponurou atmosféru, ze které naskakuje husí kůže. Pátráte po vrahovi, zároveň zjišťujete, že sami vyšetřovatelé bojují s vlastními démony a problémy. Jak moc blízko si vás pustí k tělu? Jaké jsou jejich osobní neřesti? Co skrývají, když za sebou zavřou dveře svých domovů?

„Mordparta je dobře napsaná, líbí se mi na ní, že každý díl je jeden ucelený případ, ale zároveň každý detektiv tam má linku, která proplouvá všemi díly,“okomentoval seriálherec Pavel Batěk, který si jako vyšetřovatel Pavel užíval každou minutu příprav seriálu.

1. díl seriálu Mordparta řeší případ mrtvé Nevěsty

Hvězdy v rolích vyšetřovatelů

Ve hvězdně obsazené partě vyšetřující brutální, otřesné a drsné zločiny uvidíte herecká esa Jiřího Bartošku (vyšetřovatel Colombo), Markétu Plánkovou (vyšetřovatelka Naďa), Vojtu Kotka (vyšetřovatel Kája), Pavel Batěk (vyšetřovatel Pavel), Jiřího Bábka (šéf oddělení Milan).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.