Nebezpečný náklad sebou přiveze čistokrevnou akční zábavu

Akční komedie s rozumnou stopáží, hustou koncentrací drsných hlášek, úsměvných vsuvek a charismatických herců. O zábavu tu není nouze a dohromady se slušnou porcí dynamických akčních scén a výbornou hudbou vám tenhle biják nabídne prima odpočinkové pokoukání. Dívejte se v sobotu ve 21.35 na Primě.

Do detailu naplánovaná loupež diamantů se vymkne kontrole a šéf gangu zločinců Eddie (Bruce Willis) viní z neúspěchu krásnou Karen (Claire Forlani). Ta, aby získala zpět bossovu důvěru, spojí se s bývalým milencem a prvotřídním zlodějem Jackem (Mark-Paul Gosselaar). Přemluví ho, aby jí pomohl provést loupež s velkým L. Z pancéřovaného vozu chce ukrást náklad vzácných drahokamů. Eddie dá dohromady osobitý tým, se kterým celou akci naplánuje. Ovšem ne všichni hrají čistou hru a situace se poněkud zkomplikuje...

Podívejte se na upoutávku:

Proč si Nebezpečný náklad pustit?

  • Jenna B. Kelly a její sarkastická, drsňácká postava odstřelovačky Lohan vás bude bavit.
  • Bruce Willis má sice ve snímku roli hlavního padoucha Eddieho, ale příliš tak nepůsobí a ať dělá, co dělá, připomíná celou dobu spíš charismatického klaďase.
  • Film je od začátku do konce prošpikován drsnými hláškami a suchým humorem obzvláště Daniela Bernharda - Eddieho chlápka na špinavou práci.
  • Na poměrně krátkou stopáž nabízí film hodně akce. Zvlášť povedená je honička s čluny.
  • Ve skrze sympatický casting. Tým kriminálníků v tomhle obsazení si hned oblíbíte.
  • Má to tempo a švih a jednoduchou zápletku, takže nemusíte příliš namáhat hlavu, ale jen se nechat bavit.
  • Super dotažený závěr.

Všimnete si? Aneb test pozornosti všímavého diváka

Sledujte Karen ve scéně po přestřelce na řece, kdy se Jack loučí s Jennou (Lydia Hull). Karen má vlasy nejdříve sepnuté, když však Jack nastartuje člun a i s Karen odjíždí, má je najednou rozpuštěné. V následujícím záběru jsou opět svázané. Lepící páska, kterou je v jedné scéně připevněn granát ke dveřím, mění během záběrů místo. Také samotný granát je jednou otočen doleva a podruhé doprava.

Nebezpečný náklad

(Akční / Krimi / Thriller, USA, 2016)

Režie: Max Adams

Scénář: Max Adams

Kamera: Brandon Cox

Hudba: James Edward Barker

Hrají: Mark-Paul Gosselaar, Bruce Willis, Claire Forlani, Jenna B. Kelly, John Brotherton, Daniel Bernhardt, Lydia Hull, Mackie Burt, John Ceallach, Jonathan Hammond, Sammi Barber

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.