NEDĚLE JAK VÍNO: Seriál Vinaři je tu a spolu s ním i nový zábavný pořad TGM

První epizoda seriálu Vinaři se řítí na obrazovky a nový zábavný pořad je tu. Neděle jak víno „vybouchne“ ve 20.15 na televizi Prima! Vy se můžete už teď podívat na exkluzivní upoutávku nedělního dílu Vinařů.

Jihomoravská víska Křetice žije v poslední době jediným – oslavou narozenin tradičního vinaře Bedřicha Pavlíčka (Václav Postránecký). To víte, pětašedesátiny u váženého občana, to není jen tak. Moc dobře to ví i jeho žena Stázi (Jitka Smutná) a dcera Kateřina (Tereza Kostková) s vnoučaty Petrou a Buddym.

Nebyl by to ale komediální seriál, aby se to všechno tak trošku nezkomplikovalo. Řešit se bude „netradiční řešení“ problému, staré křivdy i syndrom vyhoření. To vše samozřejmě pod rouškou mírné ovíněnosti. Vždyť jsme přece na jižní Moravě!

Nechte se naladit:

A pak nastoupí TGM

A hned poté vás v neděli večer na Primě čeká úplně nový zábavný pořad TGM: Talkshow Geni a Míši. Startuje ve 21:30.

Pánové Suchánek a Genzer pod režijní taktovkou Ondřeje Sokola si pro vás připravili tak trochu jinou talkshow. Hned do prvního dílu si pozvali vzácného hosta – exprezidenta Václava Klause a také půvabnou dvojici špičkových beachvolejbalistek Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou alias Kiki a Maki.

Co víc vás v TGM čeká prozrazujeme zde:

Nechte se zlákat a prožijte s námi Neděli jak víno 31.8. na Primě!

Jak se bývalý prezident ČR těší na nový pořad TGM?

Podrobnější popis první epizody Vinařů s názvem Narozeniny najdete zde:

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.