Nejčtenější články roku 2019. Připomeňte si hity internetu magazínových webů FTV Prima

Přečtěte si nejzajímavější a nejčtenější články roku 2019 ze všech našich magazínových webů Prima ZOOM, Prima COOL, Prima Lajk, Prima Living, Prima Fresh a Prima Ženy. Níže jsou všechny pohromadě:

Prima Lajk

Na magazínovém webu Prima Lajk se největšího zájmu čtenářů dočkal článek s galerií holčičky, která byla před několika lety považována za nejhezčí na planetě, a s jejími současnými fotkami. Připomeňte si holčičku, o které si všichni mysleli, že bude nejkrásnější ženou planety.

Další trhákem roku 2019 se stalo 12 ilustrací, které ukazují, jak je špatné soudit lidi podle vzhledu. Také se vám stalo, že jste se v někom spletli? Tenhle článek by vám měl připomenout, proč je dobré zbavit se podobných myšlenek, protože jsou častokrát úplně zcestné.

Prima Fresh

V online magazínu Prima Fresh plném originálních a vyzkoušených receptů, praktických návodů a videoreceptů ze známých pořadů TV Prima letos v žebříčku Top nejčtenějších článků vyhrály recepty na nejlepší výtečné pomazánky z domova i ze světa.

Dalším čtenářským topem magazínu Prima Fresh se stala historie legendárního automatu Koruna na rohu Václavského náměstí.

Internet letos ovládl rovněž článek s receptem na pravý korejský salát kimchi a o účincích kimchi na zdraví.

Prima ZOOM

Mimozemská dýka, sršeň asijská a kritický stav zlomu San Andreas. Trojlístkem čtenářských hitů magazínového webu Prima ZOOM se ze všech zajímavých článků zaměřených na historii, vědu, přírodu i techniku staly právě tyto:

Prima Living

Z online magazínu Prima LIVING, který denně přináší svým čtenářům novinky a inspiraci z oblasti bydlení, architektury, designu a zahrady si letos vysloužily prvenství články o bydlení a lahůdky socialismu. To jsou ony:

Prima Ženy

Módní a kosmetické trendy, horoskopy, rady v oblasti zdraví a psychologie či zdravý životní styl. To vše nabízejí online Prima Ženy. Jaké téma odhadujete, že letos z tohoto magazínového webu zaujalo čtenářky a čtenáře nejvíce? Přečtěte si je:

Tím dalším nejčtenějším článkem online magazínu Prima Ženy se stal hluboký ženský příběh:

Prima COOL

Prima COOL online je spousta super článků, seriály, cooltovní movies včetně hodnocení filmových novinek. Za rok 2019 to v popularitě na webu jednoznačně vyhrála následující trojka: Topka deseti nej gadgetů desetiletí, kérka nefalšovaného českého fanouška Harryho Pottera a desítka největších hudebních hitů od sametové revoluce.

Co se stane, když dlouholetý fanoušek Harryho Pottera potká svůj idol a ukáže mu svoje tetování? Výsledkem jsou fotky, které dobývají internet.

Nejvíc čteným Cool článkem do třetice byl ten s desítkou zlomových alb, která po roce 1989 změnila českou pop music. Vybavíte si je ještě všechna?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.