Největším vzorem byla moje pracující máma, říká Gordon Ramsay

Dvakrát denně můžete s nejlepším šéfkuchařem na světě procestovat svět a ochutnat to nejlepší jídlo. Na Prima LOVE každý den ve 13.40 a 18.50. Úspěšný Ramsay se nedávno pochlubil, kdo pro něj byl vzorem v kuchyni.

Co uvidíte během pátečního odpoledne s Gordonem Ramsaym?

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay se vydal poznat všechny taje asijské kuchyně a zjistit, jak mají opravdová tamější jídla chutnat. Tentokrát šéfkuchař zavítá do Indie, přesněji do slavné Bombaje, a bude učit diváky vařit jídla, která jsou pro Bombaj tak typická.

Těšte se na něj v novém pořadu S Gordonem Ramsaym kolem světa v 18.40 nebo o něco dříve ve 13.50.

Kdo byl inspirací u vaření

Šéfkuchař, který po světě vlastní několik restaurací a učí během televizních pořadů diváky vařit, se nechal slyšet, že jeho vzorem ve vaření byla jeho maminka. Tu sledoval jako malý a obdivoval to, že jako vytížená, pracující single matka dokáže rodině kdykoliv připravit rodinné hody.

"Máma měla dvě práce a byla vždycky mým vzorem, protože i přes tolik práce zvládala uvařit kvalitní jídlo s fantastickou chutí. Bylo pro mě skvělé sledovat ji, jak vaří ráno, večer se po šichtě vrací domů a my máme na stole dobré jídlo. Na Štedrý den po práci vytvořila perfektní hostinu pro celou rodinu. Můžu potvrdit, že to byla právě moje máma, která mě vaření naučila a byla mou první inspirací," vysvětluje Gordon Ramsay.

Miliony jeho děti nedostanou

Ten se svými televizními pořady a dobře zavedenými restauracemi vydělává miliony. I tak se ale nechal slyšet, že jeho čtyři děti z jeho vlastního bohatství neuvidí ani penny. Na všechno si totiž musí vydělat samy.

Gordon Ramsay se rozhodl, že jim zaplatí vzdělání a koupí byt, aby měly základní sociální jistotu, která je v Anglii pro mladé lidi momentálně v katastrofálním stavu.

VÍCE SE O JEHO ZÁMĚRU DOZVÍTE TADY

Sledujte další díly S Gordonem Ramsaym kolem světa v 18.40 nebo o něco dříve ve 13.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.