Seriály a filmy

27. srpna 2014 11:00

Gabriela Gabrielová

Novým ředitelem Media Clubu se stane Petr Jelínek

Novým ředitelem Media Clubu se stane Petr Jelínek

S účinností od 1. září 2014 dochází ke změně na postu ředitele společnosti Media Club. Michala Berana, který odchází po vzájemné dohodě, střídá dosavadní obchodní ředitel Prima on-line Petr Jelínek. Před příchodem do Prima on-line vedl Petr Jelínek on-line obchod vydavatelství Sanoma nebo obchodní oddělení on-line portfolia skupiny Nova. Media Club pod vedením Petra Jelínka nově zastřeší televizní, online a regionální prodej.

„Vysoce konkurenční prostřední současného reklamního trhu na nás klade stále vyšší nároky na opravdu efektivní a flexibilní způsoby komunikace. Petr Jelínek, díky svým rozsáhlým zkušenostem z dravého prostředí on-line prodeje, naplňuje naši představu o inovativním přístupu k reklamě, který tím nejlepším způsobem kombinuje všechny dostupné možnosti. Věřím, že se Media Clubu podaří vybudovat silný tým s proaktivním a individuálním přístupem k našim klientům,“ uvedl Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.