Očitá svědkyně na Prima LOVE rozostří váš nedělní večer

Je to pět let, co byli Dianin otec a snoubenec zavražděni uprchlým vězněm. Její očité svědectví dostalo pachatele za mříže. Ten však teď utekl a nemyslí na nic jiného než na pomstu. Dianu čeká střetnutí s nebezpečným psychopatem... Více uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 již tuto neděli.

Co uvidíte na Prima LOVE v thrilleru Očitá svědkyně?

Už v neděli můžete sledovat ve 20.15 nový americký thriller Očitá svědkyně. Budete napnutí, jak všechno dopadne, a současně se můžete těšit na pocity nebezpečí.

Policie v noci v lese honí uprchlého vězně, ten ale ukradne auto a ujede. Diana je v baru se svým bratrem Chrisem a švagrovou Trudy. Nemá náladu, ale Chris ji nutí do tancování. Dianě se udělá špatně. Chris ji utěšuje, že toho jen moc vypila, ale ji trápí něco jiného. Tento den je totiž výročí smrti jejich otce Maxe a Dianina snoubence Briana, kteří byli zavražděni. Další den Chris projednává s rodinným přítelem Martinem, který spolupracoval s jeho otcem, své finance. Je na tom špatně a Martin mu radí, aby prodal dům, ve kterém Diana žije a který je součástí dědictví. Chris souhlasí, ale Diana se domu nechce vzdát. Chris proto požádá Martina, aby s ní promluvil. Ze zpráv se potom všichni dozvědí, že vrah jejich nejbližších, Louis, kterého do vězení poslalo Dianino očité svědectví, je na svobodě. Chris proto chce, aby u něj jeho sestra bydlela, než vraha dopadnou. Ona však odmítne a v domě zůstane sama.

Následky nedomyšleného

Když si potom večer prohlíží stará videa, uslyší bouchnutí dveří. Jde se podívat, co zvuk způsobilo, když ji Louis přepadne. Přiváže ji k židli, ale nechce jí ublížit. Chce si s ní jen promluvit. Tvrdí, že vraždu nespáchal. Pouze uslyšel výstřely, a tak se běžel podívat, co se děje. Našel pak v garáži mrtvého Briana a postřeleného Maxe, který mu zemřel v náručí. Ostatní důkazy – zbraň a rukavice – mu prý někdo podstrčil do auta. Pracoval totiž pro rodinu jako správce objektu, a tak měl auto poblíž domu. Diana mu to nevěří a snaží se uprchnout, to se jí však nepovede. Louis se ptá dál. Ptá se na alibi Martina a tvrdí, že to byl on, kdo zavraždil její rodinu. Motivem prý byly peníze, které po smrti společníka získal. Louis tvrdí, že neměl žádný motiv pro vraždu a že byl s Dianiným otcem domluven na půjčce. Měl totiž projekt, který chtěl zrealizovat, a vydělat peníze pro svou dceru, kterou sám vychovával. Diana mu však stále nevěří, i když přizná, že o Martinových penězích nevěděla.

Sledujte film Očitá svědkyně na Prima LOVE ve 20.15 tuto neděli.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.