Celebrity

4. prosince 2021 05:55

Žaneta Dernerová

Odvážné přiznání Marty Jandové! Čůrali jste také do bazénu a čistili si zuby cizím kartáčkem?

VLOGY Mariany: Který z porotců si půjčil cizí kartáček nebo čůral v bazénu?

Sympatická zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová vytáhne na porotce talentové soutěže pěkně zajímavé otázky. Tipnete si, kdo další kromě Marty Jandové čůral do bazénu, dává dárky, které už jednou dostal, nebo si čistí zuby cizím kartáčkem? Podívejte se na speciální video.

Poslední bonusové video s porotci talentové show a hrou Never have I ever začne Mariana Prachařová poměrně netradiční otázkou, zda si někdy půjčili cizí kartáček bez toho, aniž by to dotyčnému řekli. „Ne, v životě ne, do toho nejdu,“ říká razantně Jakub Prachař.

Jediná, která odpoví ano, je zpěvačka Marta Jandová. „Od manžela,“ nevidí na tom nic špatného. „Jestli jazyk nebo kartáček, to už je jedno,“ krčí rameny Marta. „Ale jazykem mezizubní prostor nevyšťouráš,“ podotýká se smíchem její kolega Jakub Prachař. Zatímco Jaro Slávik se po této poznámce už definitivně chytá za hlavu, Marta to uvádí na pravou míru: „No počkej, mezizubní jsem si od něj nepůjčila.“

Marta Jandová čůrala do bazénu, i když už nebyla dítě

Mariana se toho při poslední příležitosti této hry s porotci Česko Slovensko má talent nebála a zeptala se třeba i na to, jestli někdy čůrali do bazénu. „Ano, ale když jsem byla malá,“ omlouvá své jednání Diana Mórová. „Já jsem byla velká,“ netají Marta, přestože se dlouho schovávala za svou ceduli označující kladnou odpověď. „Já byl taky velkej,“ směje se Jakub.

Jaro na rozdíl od zbytku poroty do bazénu nikdy nečůral. Ani jako malý. Víc než nějaká pravidla slušného chování, které si jako děti moc neuvědomujeme, a proto se občas dopouštíme takovýchto přešlapů, má na tom zásadní podíl Jarův negativní vztah k vodě. „Já mám s vodou problém. Topil jsem se, proto do ní nechodím,“ vysvětluje.

Jakub Prachař nikdy nedává to, co sám dostane darem

Všichni kromě Jakuba Prachaře uznají, že někomu někdy darovali něco, co sami dostali. Oblíbený herec ale tvrdí, že tohle nikdy neudělal. „Ty dáváš vždycky hezký dárky, to je pravda,“ uvědomila si jeho mladší sestra Mariana, že Jakub asi opravdu nelže. „Sice mi pak nezbyde na daně, ale lidi jsou šťastný,“ komentuje pochvalu svým jedinečným smyslem pro humor Prachař.

Marta Jandová a herečka Diana Mórová shodně přiznávají, že předávají dál dárky, které jednoduše využijí nebo nestihnout vypotřebovat. „Nejlepší kamarádce bych to určitě neudělala, ale když jsem třeba byla pozvaná někam na narozeniny, kde jsem ty lidi pořádně neznala, a viděla jsem, že mám doma ještě nějaký zabalený parfém nebo kosmetiku, kterou jsem v životě neotevřela…,“ neskrývá své úmysly Marta a dodává, že takhle se recyklovat dá.

„Je to úžasné a někomu uděláš radost,“ souhlasí s ní Diana. „Je výborný, jak se svého nedostatku uděláte přednost,“ rýpne si Jakub. „To je fakt úžasný, jak dáváš ty věci, který nechceš. Ty jsi hrozně hodná, že jsi to dala tý nuzačce,“ paroduje Dianu Prachař, jenž sice připustí, že své sestře Marianě někdy zalhal, ale slíbí, že to už nebude opakovat.

Jakubovy vtípky i celou skvělou porotu fenomenální show Česko Slovensko má talent už na televizních obrazovkách bohužel dlouho vídat nebudeme. Již v neděli se dozvíme, kdo ze semifinalistů postoupí do velkého finále talentové soutěže, které proběhne v sobotu 11. prosince od 20:35 a jež můžete exkluzivně sledovat živě přes stream na iPrima.cz. Nezapomeňte se dívat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.