Celebrity

3. prosince 2021 06:00

Žaneta Dernerová

Jaro Slávik v rozpacích. Takhle mu lásku v soutěži ještě nikdo nevyznával

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (14) - upoutávka

Dostat do rozpaků nejobávanějšího z porotců talentové soutěže se jen tak někomu nepovede. Originální Gingzilla to ale dokázala hned několikrát, a Jaro si chvílemi dokonce i zakrýval obličej dlaněmi. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Poslední castingové číslo deváté řady talentové show stálo skutečně za to. Extravagantní Gingzilla z australského Sydney rozjela takovou jízdu, že přítomní nestačili valit oči. Nejvíce fascinovaný byl porotce Jaro Slávik, kterému dávala sebevědomá Gingzilla neustále najevo, jak se jí líbí.

A co vlastně bude dělat? Bude sama sebou. „Budu zpívat, tancovat a dělat kraviny,“ vysvětluje Gingzilla. „A chci povzbudit všechny doma, abyste udělali totéž,“ říká pětatřicetiletý muž s parukou ve stejné barvě, jako má vousy, který je sám o sobě dost vysoký, ale v kombinaci s botami na podpatcích nad všemi doslova vyčnívá.

Hned v úvodu je jasné, kdo je jejím miláčkem. Když se jí obávaný porotce zeptá, jak se jmenuje, odpoví mu tím, že ho nejprve osloví jménem. „Jaro, jmenuji se Gingzilla,“ představí se dost netradičně, protože drtivá většina soutěžících nikoho z poroty jménem neoslovuje.

Gingzilla vyznává lásku Jaru Slávikovi

„Já jsem utekla, drahoušku,“ odpoví jedinečná Gingzilla Jarovi na otázku, jak se jí povedlo dostat se do České republiky, když Austrálie byla během lockdownu zavřená. „Jaro, vyrazila jsem ti dech?“ pokračuje dál a na Jarovi už je patrné, že ho dostává do rozpaků.

To ale ještě netuší, že o chvíli později si bude dávat obličej do dlaní, když mu bude Gingzilla vyznávat lásku větami typu: „Chceš mě, Jaro?“ Nebo: „Tebe miluju nejvíc! Jsi tak krásný!“

Gingzilla, jež by mohla sebevědomí rozdávat a dávat lekce lidem s jakýmkoli mindrákem, vnese do sálu bratislavské Incheba Expo Arény neskutečnou energii. Nejenže všem předvede parádní show, ale navíc opravdu dobře zpívá. Nezapomeňte sledovat poslední díl castingových kol soutěže Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.

Již dnes navíc porota ve Velkém třesku rozhodne, kdo se dostane do semifinále, v němž budou diváci moci hlasovat, kteří soutěžící zabojují už 11. prosince ve velkém finále o výhru čtyřicet tisíc eur. Dívejte se, jisté je, že to bude pěkně napínavé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.