zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaro Slávik v rozpacích. Takhle mu lásku v soutěži ještě nikdo nevyznával

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto FTV Prima , Vydáno: 03.12.2021
Dostat do rozpaků nejobávanějšího z porotců talentové soutěže se jen tak někomu nepovede. Originální Gingzilla to ale dokázala hned několikrát, a Jaro si chvílemi dokonce i zakrýval obličej dlaněmi. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Poslední castingové číslo deváté řady talentové show stálo skutečně za to. Extravagantní Gingzilla z australského Sydney rozjela takovou jízdu, že přítomní nestačili valit oči. Nejvíce fascinovaný byl porotce Jaro Slávik, kterému dávala sebevědomá Gingzilla neustále najevo, jak se jí líbí.

A co vlastně bude dělat? Bude sama sebou. „Budu zpívat, tancovat a dělat kraviny,“ vysvětluje Gingzilla. „A chci povzbudit všechny doma, abyste udělali totéž,“ říká pětatřicetiletý muž s parukou ve stejné barvě, jako má vousy, který je sám o sobě dost vysoký, ale v kombinaci s botami na podpatcích nad všemi doslova vyčnívá.

Gingzilla vyzná lásku Jarovi Slávikovi.
Autor: FTV Prima Gingzilla vyzná lásku Jarovi Slávikovi.

Hned v úvodu je jasné, kdo je jejím miláčkem. Když se jí obávaný porotce zeptá, jak se jmenuje, odpoví mu tím, že ho nejprve osloví jménem. „Jaro, jmenuji se Gingzilla,“ představí se dost netradičně, protože drtivá většina soutěžících nikoho z poroty jménem neoslovuje.

Gingzilla vyznává lásku Jaru Slávikovi

„Já jsem utekla, drahoušku,“ odpoví jedinečná Gingzilla Jarovi na otázku, jak se jí povedlo dostat se do České republiky, když Austrálie byla během lockdownu zavřená. „Jaro, vyrazila jsem ti dech?“ pokračuje dál a na Jarovi už je patrné, že ho dostává do rozpaků.

To ale ještě netuší, že o chvíli později si bude dávat obličej do dlaní, když mu bude Gingzilla vyznávat lásku větami typu: „Chceš mě, Jaro?“ Nebo: „Tebe miluju nejvíc! Jsi tak krásný!“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (14) – Gingzilla

Gingzilla, jež by mohla sebevědomí rozdávat a dávat lekce lidem s jakýmkoli mindrákem, vnese do sálu bratislavské Incheba Expo Arény neskutečnou energii. Nejenže všem předvede parádní show, ale navíc opravdu dobře zpívá. Nezapomeňte sledovat poslední díl castingových kol soutěže Česko Slovensko má talent v pátek od 20:15 na Primě.

Již dnes navíc porota ve Velkém třesku rozhodne, kdo se dostane do semifinále, v němž budou diváci moci hlasovat, kteří soutěžící zabojují už 11. prosince ve velkém finále o výhru čtyřicet tisíc eur. Dívejte se, jisté je, že to bude pěkně napínavé.

Porota Česko Slovensko má talent IX

Živě: Sledujte finále Česko Slovensko má talent on-line

Jaro Slávik.

Český Simon Cowell? Nejobávanějším porotcem talentové soutěže je producent Jaro Slávik

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , ČSMT finále 2021 , Gingzilla , Jaro Slávik , Vyznání lásky , rozpaky , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama