Pecky z výstavy – TOP10 MOTOSALON 2018

Brněnské výstaviště přivítá od 8. do 11. března všechny motorkářské nadšence. Konat se zde totiž bude již devátý ročník Mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON. Opět nabídne to nejlepší ze světa motocyklů včetně účasti všech významných značek. Návštěvníci se opět mohou těšit na přehlídku nejnovějších modelů motorek, ovšem k vidění toho bude mnohem více. Součástí je totiž také adrenalinový doprovodný

Ducati

Premiéra revoluční v nabídce ikonického italského výrobce – nový čtyřválcový motor V4 koncepce, přímá návaznost na speciál z MotoGP – k vidění bude verze „S“ s elektronicky nastavitelným podvozkem a výkonem 214 koní!

BMW

Prémiová německá značka BMW letos sází hlavně na dva všeuměly s označením F 750 / F 850 GS. Lehké, univerzální motorky osloví příznivou cenou a také schopností poradit si nejen na silnici, ale i v lehkém terénu.

Harley Davidson

Dohromady 21 nejnovějších modelů, včetně luxusní novinky Sport Glide s monumentálním zdvihovým objemem motoru 1745 kubických centimetrů. Americká legenda ale bude v Brně žít i přestavbami, které představí v rámci programu Battle of Kings 2018.

Honda

Největší japonský výrobce Honda přiváží na veletrh řadu novinek, ale tím nejobdivovanějším motocyklem bude bezpochyby nová Honda GL 1800 Gold Wing, která je naprostým sesnoubením luxusu, pohodlí a síly v podobě silného šestiválcového motoru.

Kawasaki

Mimo jiného představí japonská Kawasaki v Brně nový model s označením Ninja H2 SX, který je na trhu unikátní nejen tím, že do světa motorek přináší technologii přeplňování kompresorem, ale také tím, že jako jeden z prvních sériových strojů nabídne maximální rychlost přes 300 km/h.

Pionýr

Prototyp e-pionýra je vybavený českým patentem, původně leteckým motorem od společnosti Emerze elektro, u kterého byl snížený výkon na 6 kW. I tak s ním ale stroj dosáhne rychlosti okolo 100 km/h. V Brně bude mít elektrický Pionýr svou světovou premiéru.

Husqvarna

Svět módy, stylu a nejaktuálnějších trendů zhmotněný v motocyklu. Modely Husqvarna Svartpilen 401 a Vitpilen 701 vynikají neuvěřitelnou lehkostí, zpracováním a právě naprostou originalitou svého vzhledu. Strohá koncepce 21. století opřená na jednoznační individualitě.

Triumph

Retro je v kurzu, a když britská legenda Triumph přivedla na trh model s názvem Bonneville Bobber, doslova se po něm na showroomech zaprášilo. Brno se může těšit na představení novinky Bobber Black, která sází na ještě ultimativnější vzhled, ale také na řadu technických novinek.

Ural

Motorky s klasickou sajdkárou se dnes už tak často nevidí. Na Motosalonu ale ani o ty nepřijdete!

Yamaha

Budoucnost motocyklů nemusí mít bezpodmínečně jen dvě kola! Japonský gigant představí v české premiéře stroj Yamaha Niken, revoluční novinku v podobě tříkolky s velkým tříválcovým motorem. Jednou z neuvěřitelných hodnot, které tento stroj avizuje, je například to, že zatáčky bude umět projíždět s až neuvěřitelným 45° náklonem!

Sdílejte článek
Štítky motorky Brno

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.