Po boku Pohlreicha tentokrát Lucie Bílá. Kdo komu bude v sobotu říkat šéfe, nebo pouštět plyn?

Jak se Zdeněk Pohlreich chystá na Lucii Bílou?

Znáte zpěvaččinu píseň? Plyn už syčí z trouby ven...Zdeněk Pohlreich je v klidu. Ve studiu mu plyn rozhodně nepustí. Vše je tam na elektriku.

Lucie Bílá je známá nejen tím, že nezkazí žádnou legraci, ale i svými spontánními reakcemi. Č9m asi překvapí v sobotu večer v přímém přenosu Zdeňka Pohlreicha? Před její návštěvou ve studiu jsme se ho zeptali na jeho pocity.

Co myslíte, je nervózní? Ukázalo se, že šéf nikdy. Dokonce má na své VIP kuchaře ještě požadavky. Lucii vzkazuje, ať si vezme pořádné boty:-)

A co Lucie? Už se chystá?

Jdu na manikúru a odložím svůj oblíbený černý lak i své briliantíky. Ani jedno k vaření nepatří. Budu mít ruce jako ze škatulky a hlavně se budu moc těšit,“ říká zpěvačka.

Jak obstojí, uvidí diváci na Primě již tuto sobotu 9. 11. ve 20. 15 v show Česko vaří s Pohlreichem živě.

Recepty a seznam surovin na další živé vaření najdete už teď na našem webu iprima.cz/ceskovarizive

Připomeňte si nároky šéfkuchaře Pohlreicha v pořadu Už dost, šéfe! TADY nebo na Prima PLAY

„Jdu na manikúru a odložím svůj oblíbený černý lak i své briliantíky. Ani jedno k vaření nepatří. Budu mít ruce jako ze škatulky a hlavně se budu moc těšit.“

Jak Lucie obstojí a zda skutečně uvaří, aniž by ji provázela smůla jejich předchůdců, uvidí diváci na Primě již tuto sobotu 9. 11. ve 20. 15 v show Česko vaří s Pohlreichem živě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.