Pobřežní hlídka ve filmu. Tohle byste do elitní jednotky plavčíků vedené Mitchem Buchannonem neřekli

Herci Dwayne Johnson a Zac Efron se rozhodli resuscitovat ikonický seriál Pobřežní hlídka. Ve filmu. Akční krimi komedie si ze seriálu dělá legraci, jinak ale poskytuje tu samou podívanou se spoustu zpomalených záběrů na vnadná plavčická těla i krimi zápletku. Film Pobřežní hlídka si pusťte ve středu ve 20.15 na Primě.

Stále platí, že sluncem zalitá Emerald Bay má toho nejlepšího ochránce v postavě poručíka Mitche Buchannona (Dwayne Johnson) a jeho pobřežní hlídky, která všechny opálené milovníky pláže udržuje v bezpečí. Tohle léto ale čeká pobřežní hlídku hned několik výzev – musí zaučit nováčky a mezi nimi i bývalého olympijského plavce (Zac Efron), který si ale práci na pláži představoval o dost jinak. Navíc Emerald Bay začne zaplavovat nová syntetická droga, jejíž zastavení a odhalení dealerů bude vyžadovat týmovou práci plážových hrdinů bez odznaku v utajení.

Filmovou akční komedii Pobřežní hlídka si pusťte ve středu 1. července ve 20.15 na Primě.

Někdy moře stahuje ke dnu nezkušeného plavce, jindy vyrhne balíček s drogou nebo mrtvolu. Pak nastupuje elitní jednotka plavčíků, vybavená čtyřkolkami i vodními skůtry. „Náš film je mnohem odvážnější než seriál, jenže my jsme netočili rodinnou podívanou, která se bude vysílat v odpoledním čase, takže jsme si mohli dovolit spoustu fórů, které jsou za hranou, a taky častější zobrazování tělesných partií, na které není slušné zírat,“ prohlásil herec a představitel Mitche Buchannona Dwayne ''The Rock'' Johnson. „Neberte to ale tak, že by nám nezáleželo na příběhu. Záleželo. Minimálně stejně tak jako zpomalených záběrech běžících plavčíků po pláži,“ upřesnil.

„Všichni do toho šli naplno. Posouváme film na novou úroveň," říká k filmu herec Zac Efron. Ve filmu hraje bývalého olympijského plavce, který o práci plavčíka nikdy nesnil.

„Každá postava je svým způsobem prevít," doplňuje kolegy herečka Yasmine Bleeth.

Přečtěte si, co herec Zac Efron prozradil o natáčení Pobřežní hlídky a vlastní přípravě na roli plavčíka s vypracovaným tělem.

7 Zajímavostí o filmu Pobřežní hlídka 


  1. Celosvětová premiéra filmu proběhla 13. května 2017 v Miami.
  2. Postava Zaca Efrona má ve filmu několik přezdívek. Zac Efron se sám pro hereckého kolegu Dwayna Johnsona připravil. Včetně přezdívky „One Direction“.
  3. Další přezdívkou Zaca Efrona ve filmu je „Jonas Brother“. Priyanka Chopra, která ve filmu hraje Viktorii, si v prosinci 2018 Nicka Jonase, jednoho ze členů kapely Jonas Brothers, vzala.
  4. Hlavní záporná postava měla být původně muž, ale režisér roli změnil na míru pro Priyanku Chopra. Mimochodem Priyanka prý byla jako dítě velkou fanynkou původního seriálu Pobřežní hlídka.
  5. Hráči NFL Arian Foster a Vernon Davis si ve filmu zahráli v rámci komparsu hráče basketbalu hned na začátku filmu, kdy Mitch běží po pláži.
  6. Ve filmu se několikrát objeví vrtulník 6551 Pobřežní hlídky. Jedná se o skutečně používaný stroj patřící USCG (Pobřežní hlídce Spojených států).
  7. Písnička ze slavné úvodní znělky seriálu, ale i její upravená verze ve filmu, se jmenuje I‘m Always Here a nazpíval ji Jimi Jamison z rockové skupiny Survivor.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.