Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Zac Efron o nabírání svalů do filmu Pobřežní hlídka: Hrál jsem vedle Dwayna, takže to byla obrovská motivace

Pobřežní hlídka má co na práci i dávno po konci legendárního seriálu. Ve stejnojmenném filmu střeží sluncem zalitou Emerald Bay parta v novém hereckém obsazení. Co o natáčení prozradil neodolatelný americký herec Zac Efron, představitel jedné z hlavních rolí, a jaká byla jeho reakce, když poprvé spatřil legendární Pamelu Anderson?
Vydáno: 01.07.2020, (schneidy)
Zack Efron jako nováček u Pobřežní hlídky. Šéfovat mu bude Dwayne Johnson.
Autor: fanart.tv Zack Efron jako nováček u Pobřežní hlídky. Šéfovat mu bude Dwayne Johnson.

Stále platí, že když hvězda Muzikálu ze střední Zac Efron ve filmu nahodí pohled opuštěného štěňátka, davy jeho fanynek se začnou prudce rozrůstat.  A žádné nevadí, že třeba zrovna hraje postavu jednoho z nejděsivějších sériových vrahů, Teda Bundyho, který právě těchto odzbrojujících praktik využíval k masakrování mladých dívek. Tento americký herec s pronikavýma modrýma očima už si nejspíš zvykl, že je obsazován do rolí neodolatelných chlapíků. Jedním z nich byla i jeho role bývalého olympionika ve filmu Pobřežní hlídka.

Pobřežní hlídka ve filmu.
Autor: fanart.tv Pobřežní hlídka ve filmu.

Sice jen letmo, ale ve filmu se skutečně objeví i legendy původního slavného seriálu Pobřežní hlídka, David Hasselhoff a Pamela Andersonová. V této pobřežní hlídce však záchranné plováky pevně drží v rukách herci Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra, Alexandra Daddariová, Kelly Rohrbachová a další.

Rozhovor se Zacem Efronem o natáčení filmu Pobřežní hlídka:

  • Jste fanouškem původní Pobřežní hlídky? Víme, že vaši rodiče vám ji jako malému klukovi zakazovali sledovat.

Mám velmi vágní vzpomínky na Pamelu Andersonovou, jak běží po pláži. To si samozřejmě pamatuji. A pak Davida Hasselhofa, jak někoho epicky zachraňuje. Takže mám tyhle záblesky, ale to je všechno.

  • Nový film je založen na Pobřežní hlídce, ale nevypadá to, že by byl její kopií.

To přesně byl náš cíl. Vlastně jsme měli platformu původní Pobřežní hlídky, o které jsme věděli, že je úžasná – a je možná nejsledovanějším seriálem na světě. Náš film si pak z Pobřežní hlídky dělá ještě trochu větší legraci a přibližuje ji současnému obecenstvu.

  • Ve filmu se na chvíli objeví i Pamela Andersonová a David Hasselhof…

Přesně tak. Ve chvíli, kdy se objevili na place, všechno jako by se zastavilo. Ani já jsem nebyl schopný nic říct a jen jsem zíral. Bylo to úžasné a nadreálné zároveň.

  • Musel jste před natáčením hodně trénovat? Přece jenom hrajete dvojnásobného olympijského vítěze.

Je trochu trapné o tom takhle mluvit, ale tréninky jsem miloval. Hrál jsem vedle Dwayna, takže to byla obrovská motivace. Nikdy jsme spolu sice netrénovali, to by ani nešlo, protože věci, se kterými posiluje, jsou tak dvakrát, třikrát větší než moje. Ale máte pravdu, hraji bývalého olympionika, který je donucen pracovat v pobřežní hlídce proti vlastní vůli. Ale nakonec tam najde svou novou rodinu, jednotku, která se musí spojit, aby zastavila padoucha.

Zaca Efrona spolu s dalšími kolegy v legendárních červených plavkách si pusťte ve filmu Pobřežní hlídka ve středu ve 20.15 na Primě. 

Článek je zařazen v: pobřežní hlídka, Zac Efron, Baywatch, Dwayne Johnson, Pamela Anderson, David Hasselhoff, Priyanka Chopra, film