Podívejte se s námi exkluzivně do zákulisí Primy v roce 2014

Celý rok vám redakce iprima.cz přináší exkluzivní záběry ze zákulisí natáčení. S námi můžete nahlédnout do přípravy veškerých televizních upoutávek, ale i do zákulisí natáčení vašich oblíbených seriálů. Na ty nejlepší za rok 2014 se podívejte tady.

Televize a příprava veškerých televizních pořadů je složitý organismus, který se bez kombinace pevného systému a zároveň nesvázané kreativity neobejde. Diváci měli doposud možnost vidět jen výsledek. Málokdo si však umí představit, jak vypadá práce na natáčení seriálu, televizních znělek a identů nebo promo focení k novému televiznímu pořadu. Web iprima.cz vám pravidelně celý rok přináší možnost nahlédnout na chod natáčení.

Většinu zákulisních informací jako jsou rozhovory s herci z oblíbených seriálů, moderátory, porotci soutěží, ale i s hvězdami, jejichž pořady stojí pevně na jejich osobnosti, můžete sledovat na na našich webových stránkách. Na těchto stránkách uvidíte nejen rozhovory a ankety s hlavními hvězdami, ale i s tvůrci těchto pořadů. Ptáte se proč? Máme pro vás jednoduchou odpověď. Za pěti sekundami dokonalé televizní upoutávky stojí tým desítky lidí a několikahodinová práce.

Zákulisí vašich oblíbených pořadů najdete na těchto webových stránkách:

Vinaři

Svatby v Benátkách

Cesty domů

Teď vaří šéf

V tomto článku jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější pohledy do zákulisí. Několikrát do roka se natáčí pro televizi Prima tzv. identy. Tyto umělecké krátké znělky (či ukázky) trvají kolem pěti sekund. Znělky mají upoutat na nový televizní pořad v nadcházející sezóně, v některých můžete vidět i tváře televize Prima.

My jsme byli u všech:

Pro zimní identy 2014 musela Partička zachránit moderátorku Zpráv Sandru Parmovou. Jak se pracuje se zvířátky na place? To všechno uvidíte ve videu:

Letní identy roku 2014 se paradoxně nesly ve znamení nízkých teplot. To však nezabránilo tvůrcům do ledové vody kouzelné plovárny nasadit bandu krásek. Ve videu se dozvíte i to, že ani obyčejná zmrzlina v televizi není jen tak "obyčejná":

Podzimní identy roku 2014 přinesly nejen známé primácké tváře, které se na vás smějí během reklam, ale i novou grafiku pro celou televizi Prima. Jaké to je vystřídat před kamerou přes sto druhů úsměvů vám prozradí v zákulisí třeba takový Martin Kraus:

Zimní a vánoční identy pro rok 2014/ 2015 se nesly v duchu práce s grafikou. Tváře Primy si tak musely poradit např. s imaginárními rybičkami jako hvězda seriálu Svateb v Benátkách. Ve videu se dozvíte i přesný záměr tvůrců, ale i důvod, proč byl náš šéf málem opravdu na grilu:

Jistě vám neunikly ani COOL identy s božským Karlem Gottem. Ty mají příznačný název Gott to be COOL. Karel Gott vám ve videu ukáže, že vtipný je nejen u předávání Slavíků:

Jak probíhá takové promo focení nového seriálu? Byli jsme u kompletních začátků Svateb v Benátkách, kde se fotilo pro billboardy, ale natáčela se i znělka seriálu:

Děkujeme Vám za přízeň v roce 2014 a těšíme se na společný rok 2015!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.