Podzimní program Primy - přehled pořad po pořadu

I když zatím teploty stále přesahují tropické třicítky a léto je v plném proudu, podzimní televizní sezona se kvapem blíží. A jako každoročně jsme pro vás, naše diváky, připravili plno skvělých překvapení! Na co se tedy můžete těšit?

První podstatná změna je ta, že se naše vlajková loď Prima family vrací k vašemu oblíbenému názvu – Prima. Odteď tedy v televizním programu najdete jednoduchý název Prima.

Budete ji moci stejně jako kanál Prima COOL naladit v HD rozlišení.

Prima s novým červeným logem má pro vás samozřejmě připravenou plejádu zábavných pořadů, ale vylepšíte si s námi i své kuchařské umění a dozvíte se řadu zajímavých věcí. Chceme nejen bavit, ale i informovat.

Všechny nové pořady najdete v kostce na tomto videu. Schválně jestli poznáte, kdo jsou jednotliví aktéři?

Jak se vám líbí Pohlreich? V motorkářské přilbě a s mrkví a petrželí v nakupním košíku. A poznali jste Terezu Pergnerovou, Libora Boučka a Pavla Cejnara? A Partička byla hustá, co?

Vezměme teď jednotlivé pořady pěkně popořadě:

Jedno oko nezůstane suché u Křižovatek života – tady budete moci na obrazovce sledovat příběhy, které se běžně dějí kolem nás. Čtěte více ZDE:

Se soutěžícími v další řadě reality show VyVolení budete moci opět prožívat jejich osudy ve vile. Jak se připravují naši moderátoři? Čtěte ZDE:

Své umění vám předvedou noví talenti v oblíbené soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Rozhovor s moderátory a porotci čtěte ZDE:

Kdo je založen spíše intelektuálně, ten si určitě rád potrénuje znalosti spolu s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým v zábavné soutěži QI. Podívejte, jak Leoš vtipkoval v Londýně s otcem pořadu:

Bažíte-li po informacích, potěší vás zbrusu nová zpravodajská relace, Odpolední zprávy.

Mlsné jazyky si užijí pořad Vaří celé Česko se Zdeňkem Pohlreichem, který vás naučí kuchyňské fígle, s nimiž v kuchyni zaperlíte. Co vás čeká, se dozvíte ZDE:

K "primáckým" stálicím již patří seriál Cesty domů, TOP STAR magazín a Show Jana Krause. I v těchto pořadech se ale objeví plno novinek!

TOP STAR magazín bude nově moderovat Iva Kubelková, kterou u nás potkáváte i jako doktorku Alici Dvořákovou v seriálu Cesty domů. Vedle ní se na podobě pořadu budou podílet naše Hvězdné reportérky. Více včetně rozhovoru s Ivou najdete ZDE:

Super zábavu si samozřejmě užijete i na Prima Love, Prima COOL a Prima ZOOM!

Naše Prima Love změnila logo na fialové a na podzim si připravila i pořady pro muže. Těšit se můžete na kriminálku Sherlock Holmes. Více se dozvíte ZDE:

Prima COOL má taky pořádnou porci novinek! Tou největší je určitě kompletní přechod zábavné show Partička, na níž se budete moct koukat právě na COOLu. A co dalšího se na vás chystá? To si přečtětě zde:

Na který pořad se nejvíce těšíte? Hlasujte v anketě ZDE

VIDEO: Podívejte se na novou znělku Cest domů II.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.