Polda Junior tají před maminkou, že je u kriminálky. Lhaní mu moc nejde!

Další premiérový díl seriálu Polda bude plný napětí, ale také vtipných momentů. O ty se postará Junior v podání Vladimíra Polívky. Stále se totiž snaží zatajit před svojí matkou (Taťjana Medvecká), že pracuje jako kriminalista. Jak? To se podívejte v exkluzivní ukázce a nezapomeňte si v sobotu večer zapnout Primu.

Michal Bříza (David Matásek) s Juniorem (Vladimír Polívka) mají před sebou jedno z nejnáročnějších vyšetřování. Michalovi jde o rodinu – přesněji o život dcery Míši (Elizaveta Maximová). V bance, kde nyní pracuje, dojde k přepadení a Míša je unesena.

„I když jsem věděla, že se během natáčení přepadení střílí slepými náboji, v budově, ve které jsme točili, byla opravdu silná ozvěna. Po každém výstřelu mi šíleně bilo srdce! Nejtěžší pro mě bylo nezakrývat si uši a nemhouřit oči ještě před prvními výstřely a výkřiky,“ vzpomíná na dramatické natáčení představitelka Míši, herečka Elizaveta Maximová.

Poldova Míša je v ohrožení života:

Taťjana Medvecká jako maminka Juniora

O rozruch se tentokrát postará také maminka Juniora, kterou ztvárnila herečka Taťjana Medvecká. „Maminka je alfa a omega jeho života, občas jí musí i lhát a vůbec to neumí. Je na něj pyšná a on z ní má dost vítr – protože si celou dobu myslela, až do jedné osudné chvíle, že je právník, a on přitom běhá s pistolí…“ prozrazuje Vladimír Polívka a dodává, že jeho Juniorovi dá návštěva pěkně zabrat.

Junior popisuje, jak to vypadá v jeho „advokátní kanceláři".

Když paní Urbanová přijde na to, že její syn je policajt, skončí ve výslechové místnosti. Kdo?

Nepropásněte premiérový díl seriálu Polda v sobotu ve 20:15 na televizi Prima.

Čtěte také: Exkliuzivní rozhovor s Vladimírem Polívkou nejen o souznění s parťákem Davidem Matáskem

Premiérové díly Poldy sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.