Poslední Slunečná v televizi! Další díly sledujte exkluzivně on-line v Prima Videopůjčovně

Seriál Slunečná sice v běžném televizním vysílání končí. Neznamená to ale, že byste se se svými oblíbenými hrdiny museli rozloučit. Naopak. Jejich další osudy můžete i nadále sledovat. Díky iPrima Videopůjčovně si je můžete přehrát online. Další epizodu si můžete pustit už dnes večer! Jak sledovat Slunečnou online?

Týna si konečně uvědomila, že jakkoliv jí Janek lhal a v podstatě se o její přízeň vsadil, jsou jeho city vůči ní upřímné. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve 35. epizodě Slunečné, kterou Prima vysílá už dnes, v úterý 23. června ve 20.15. Je to také poslední epizoda seriálu Slunečná, kterou uvidíte před prázdninovou vysílací pauzou v televizi.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z 35. epizody seriálu Slunečná:

O příběhy svých oblíbených hrdinů s prázdnidovou pauzou nicméně nemusíte přijít. Na premiérovou 36. epizodu se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně!

V iPrima Videopůjčovně můžete Slunečnou sledovat kdykoliv a kdekoliv, navíc bez reklam za cenu 39 Kč. Díky iPrima Videopůjčovně uvidíte i další epizody Slunečné o více než dva měsíce dřív než v televizi!

Nejste-li si jisti, zda jste dostatečně technicky zdatní, abyste online sledování zvládli, připravili jsme pro vás podrobný návod, v němž najdete vše, co potřebujete ke sledování seriálu Slunečná online v předpremiérách:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.