Seriály a filmy

27. listopadu 2014 11:00

Markéta Zídková

Potěšte se kriminální komedií Zakázané ovoce s Georgem Clooneym a Jennifer Lopezovou

Jiskřivé setkání George Clooneyho a svůdné Jennifer Lopezové rozehraje v kriminální komedii Zakázané ovoce vtipný herecký koncert. Nemůže být nic vzdálenějšího, než nejkrásnější žena světa jako federální agentka a neúspěšný zloděj.

George Clooneyho už známe v mnoha polohách. Jednu z nejslavnějších nám odhalil např. v Dannyho parťácích. V kriminální komedii Zakázané ovoce se také bude pohybovat za hranicí zákona, a to jako jako postarší zloděj, kterého je čím dál snadnější chytit a poslat do vězení.

Pochopitelně si dámy užijí i zde pověstnou Cloneyho sexy zahleděnost. V takovou chvíli, kdy se zdá, že nad něčím přemýšlí, si totiž žádná žena v nejbližším okolí nemůže být jista, jestli pozornost není soustředěna právě na ni a hlavní myšlenkou není flirtování a nakonec i její svedení.

S osudovou ženou se v pondělní krimální komedii pochopitelně uhrančivý Clooney setká, a to rovnou při útěku z vězení. Nebude jí nikdo jiný, než vždy okouzlující Jennifer Lopezová, která hraje agentku Karen.

Původně si producenti přáli do této role Sandru Bullockovou a slavný režisér Steven Soderbergh si dokonce v souhře Sandry a Georgeho liboval, ale nakonec usoudil, že by se jiskření mezi nimi hodilo do úplně jiného filmu. Producenti tedy zapátrali v hereckých vodách Hollywoodu a vybrali nádhernou herečku s hispánskými kořeny.

NA PRIMĚ VE 23:20

Dobře už víme, že skutečně a celosvětově neodolatelné je u Jennifer hlavně její pozadí, ohodnocené jako nejhezčí zadeček mezi celebitami. Některé dívky se dokonce snaží právě v tomto bodě Jennifer napodobit. Známý časopis People šel ale v obdivu vůči kráse Jennifer ještě dál a v roce 2011 ji označil za nejkrásnější ženu světa. Je tedy jasné, že George Clooneyho nemůže setkání s tak nádhernou ženou nechat chladným.

Naštěstí Jennifer už několikrát potvrdila, že má nejen obdivuhodnou tvář a postavu, ale že je i skvělou zpěvačkou a herečkou. Nejde jen o nějakou pěveckou a hereckou techniku, ale i o to, že jí ve svůdném těle buší veliké srdce, a to je schopno herectví filmového idolu prodchnout něčím víc, než jen naučenými tóny a pohyby. O Jennifer je navíc známé, že kdykoliv může pomoci, vrhá se do charity a věnuje jí nejen finance, ale také svůj čas a neotřelé nápady.

V sobotu se tak můžeme těšit na herecký koncert dvou filmových celebrit, které si před našima očima vtipně pohrají se zvláštním protikladem, jenž jim scénář podle novely Elmora Leonarda předepsal. Na jedné straně lidská, až erotická přitažlivost a na druhé neuvěřitelná rozdílnost společenského zařazení obou postav.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.