Představitel Castla Nathan Fillion odjel do opravdového Hobitína

Castle na zabití VIII (8) - upoutávka

Představitel Richarda Castla cestuje po celém světě, zvlášť od chvíle, kdy nenatáčí Castla na zabití. A momentálně se vydal na Nový Zéland, kam svolává svoje fanoušky. Podívejte se na fotky.

Co uvidíte na Prima LOVE toto úterý?

Samozřejmě, že jako každé úterý bude Richard Castle na zabití. Richard je zkrátka roztomilý rošťák, který to se svou drzostí někdy přežene. A proto ho zpočátku Kate tak nesnášela. Jenže, jak víme, nenávist má k lásce blízko.

Co uvidíte v úterním dílu ve 20.15? Z vody je vylovena mrtvá tanečnice z výletní lodi, která má v krku sáček s heroinem. Brzy se ukáže, že droga má stejný původ jako ty, po jejichž distributorech pátrá Beckettová…

Castla na zabití vysíláme na Prima LOVE v úterý ve 20.15

Castle mezi hobity na Novém Zélandu

Nathan Fillion má takové aktivní období, nedávno se zastavil ve svém rodném městě Edmontu, aby se podíval na to, jak se tam žije, jelikož dlouhá léta natáčel Castla na zabití v Los Angeles. I tak ale během několika let procestoval celý svět.

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O CASTLOVI NA ZABITÍ

JAK VYPADAL VÝLET DO RUSKA S NATHANEM FILLIONEM?

Fillion se tedy vydal na další dobrodružství. Nový Zéland je snem každého cestovatele, který není příliš pohodlný. Což Nathan rozhodně není, a tak se svými fanoušky sdílel svůj cestovatelský sen. Konečně se mu splnilo vidět naživo Hobitín.

V dalším novozélandském městě také vyzval své fanoušky ze seriálu Firefly, aby se s ním spojili. Jak to dopadlo? S tím se Nathan Fillion zatím nepodělil.

Sledujte Castla na zabití ve 20.15 každé úterý!

CHCETE VĚDĚT, CO HERCE Z CASTLA NA ZABITÍ OVLIVNILO NEJVÍCE? PODÍVEJTE SE NA LOVE

Sdílejte článek