Prima jede za vámi do Brna! Co vás tento víkend čeká?

Další zastávkou zpravodajské roadshow TV Prima je po Mikulově a Pardubicích město Brno. Prima jede za vámi a tentokrát se na celý víkend usídlí na Náměstí Svobody, kde po oba dva dny bude pro diváky připraven velký doprovodný program spojený s autogramiádami herců a moderátorů TV Prima.

Vše pak vyvrcholí v 18:55, kdy živě odvysíláme Zprávy právě z vašeho města.

Mobilní studio TV Prima je unikátní projekt, který na českých stanicích nemá obdoby. S nápadem kdysi přišli šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová a moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek.

"My jsme to vymysleli společně, když byly povodně. Tehdy jsme vysílali živě z několika míst a postupně myšlenku rozvinuli. A to, že jsem začal říkat "Prima jede", tak to byl momentální nápad, o kterém jsem nevěděl, kam až dojede. Jsem rád, že si televize vzala tohle heslo za své," říká Karel Voříšek, který minulý víkend moderoval po boku Kláry Doležalové v Pardubicích.

Symbolické žezlo tak předává svým kolegům Gabriele Kratochvílové a Romanu Šebrlemu, kteří do unikátního mobilního studia zasednou vůbec poprvé.

Zábavným odpolednem pro celou rodinu bude provázet moderátor VIP zpráv Petr Vágner. Krimi zprávy v Brně zastoupí zdejší občan Michal Janotka, o Divácké zprávy se pak postará Lucie Šilhánová.

Zprávy FTV Prima začínají i o víkendu v 18:55.

Podrobný program víkndové akce v Brně:

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz nebo MMS na 733 782 437

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

30. a 31. 8. 2014Hradec KrálovéVelké náměstí
6. a 7. 9. 2014OstravaMasarykovo náměstí
13. a 14. 9. 2014Karlovy Varyprostranství před poštou
20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Podívejte se na vaše fotky z Pardubic:

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.