Seriály a filmy

21. srpna 2015 01:00

Iva Kropáčková

Prima Rádce v novém: 5 důvodů, proč se vám teď ještě víc vyplatí kliknout

Web Prima Rádce – vše o efektivním nakládání s penězi na jednom místě... Nově u nás najdete také online poradny...

Stavba domu, přírůstek do rodiny, nové auto, dovolená v zahraničí, rekonstrukce bytu, hrozba exekuce, vyplavený sklep, úraz nebo vážné onemocnění. To jsou jen některé z nepřeberného množství životních situací, které vyžadují jasné rozhodování a efektivní řešení. Nejen v otázce peněz. Prima Rádce vám už více než rok přináší praktické tipy, rady a informace z nejrůznějších oblastí vašich životů. Pomáháme vám při řešení nápadů, plánů i nepříjemných životních zkoušek. Informujeme vás o aktuálních trendech i varujeme před nekalými praktikami některých lidí nebo riziky, která z konkrétních situací plynou. Jsme web, který znáte ze Zpráv FTV Prima, radíme ovšem nejen televizním divákům, ale všem, kteří na naše internetové stránky přijdou a rádi se vracejí. A teď jsme pro vás všechny připravili spoustu novinek...

1. NOVÝ VZHLED

Prima Rádce dostal nový "kabát" a je víc "atraktivní". :-) Zásadní součástí našich služeb jsou od začátku bleskové internetové porovnávače finančních produktů napříč trhem – ty najdete pod novými ikonkami na domovské stránce Prima Rádce nebo po kliknutí na konkrétní kategorii v menu.

2. VÍCE TÉMAT

Více prostoru dostaly články, ve kterých vás o všem důležitém informujeme a předkládáme praktické rady. Základní tématické kategorie přitom zůstaly stejné (Energie, Hypotéky, Pojištění, ...... ), nově v hlavní nabídce najdete ještě kategorii Spotřebitelé, do níž budeme připravovat praktické návody, jak v obchodě vybrat konkrétní zboží, případně jak ho reklamovat, podle čeho se orientovat či jakých situací se vyvarovat.

Stále vás budeme spolu s reportéry Zpráv informovat (nejen) o novinkách, které pro spotřebitele chystá stát. Pod další novou kategorií najdete pohromadě i Speciály i všechna naše Videa – jak spotřebitelské reportáže ze zpravodajství, tak náš původní online seriál ze života dvou mladých lidí, kteří se učí šetřit za energie nebo efektivně financovat například dovolenou či bydlení. A nejen to.

A protože oblast financí není jen o utrácení, spoření nebo investování, ale hlavně o jejich vydělávání, budeme teď připravovat také více článků na téma zaměstnání: Jak práci hledat, co dělat při ztrátě zaměstnání a jak se třeba poprat se situacemi, kdy to v práci není zrovna ideální...

3. ONLINE PORADNY

Cílem Prima Rádce je především poradit těm, kteří si neví rady. Teď máte možnost se našich finančních expertů kdykoliv zeptat na vše, co vás zrovna trápí. Během uplynulých měsíců jsme pro naše návštěvníky připravili několikadenní online chaty/poradny na téma energií a životního pojištění. Protože se zajímavých dotazů sešla vždy celá řada, rozhodli jsme se spustit poradny stálé. A co vy? Nevíte si rady s hypotékou, nelíbí se vám vyúčtování energií nebo postup pojišťovny při řešení škod? Potřebujete sjednat povinné ručení na nové auto či pojištění na cestu nebo vám banka nabízí novou službu a vy nevíte, jestli je výhodná? Nebo chcete poradit s rodinným rozpočtem, začít spořit nebo investovat? Se vším se na nás můžete obrátit. Budete-li mít jakýkoliv dotaz z finanční oblasti, stačí ho napsat a vyplnit kontakt na vás (pro vaše větší pohodlí – abyste odpověď našli co nejdříve i ve vaší e-mailové schránce). Tady najdete všechny online finanční poradny Prima Rádce. Na vaše dotazy vám odpovídají experti v čele se Zbyňkem Laiskem.

Podobné články

A kromě toho ještě máte možnost se ptát na rady z oblasti nejen spotřebitelského práva týkající se například komplikací při reklamování zboží či služeb. Zeptejte se advokáta v Právní poradně zde.

4. NEJBĚŽNĚJŠÍ PRÁVNÍ DOKUMENTY

A to není všechno. Smlouvy, které nejčastěji potřebujete, si můžete vygenerovat v jedinečné aplikaci GeneratorSmluv.cz, kterou nově najdete i na Prima Rádci. Najdete zde smlouvy, pokud chcete prodat dům, auto či pronajmout byt, pokud vás čeká rozvod nebo čelíte exekuci. A mnoho dalších včetně pracovní smlouvy. Přehled všech dokumentů najdete zde. Nemusíte tak už utrácet za advokáty, ceny dokumentů se pohybují od 50 do 300 korun, některé jsou k dispozici zdarma. Prvních 100 zájemců, kteří přijdou z webu Prima Rádce, navíc dostane kredit 200 korun na vygenerování jakékoliv smlouvy.

5. STÁLE VÝHODNÉ NABÍDKY

Naše návštěvníky od začátku hodně zajímá, jak ušetřit (nejen) na energiích nebo jak najít nejvýhodnější hypotéku či povinné ručení. I vy si můžete ceny nezávazně porovnat pomocí kalkulaček. Během pár minut zjistíte, jaká nabídka je právě pro vás nejlepší. Stačí zadat pár údajů a během několika minut budete vědět, kolik můžete ušetřit. A samozřejmostí je případné rychlé a bezpečné vyřízení nové smlouvy, pokud se, stejně jako dosavadní zájemci, rozhodnete pro lepší variantu. Vše vyřídíme za vás. Zdarma. Ručíme vám za to, že od nás dostanete vždy výhodnou nabídku.

Některé z produktů, které můžete porovovnat a následně sjednat ten nejvýhodnější:>>> Srovnání cen energií <<<>>> Srovnání nabídek hypoték <<<>>> Srovnání povinného ručení <<<>>> Srovnání tarifů mobilních operátorů <<<>>> Srovnání cestovního pojištění <<<

Vše pro vaši (nejen) finanční jistotu na www.prima-radce.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.