Pytel ti nepomůže. Uhádli byste hádanku v Kdo je kdo?

Každý čtvrtek můžete sledovat zábavný a zároveň vědomostní pořad Kdo je kdo? Tentokrát se mezi známé hádající celebrity dostaví noví soutěžící Diana Kobzanová a návrhář Osmany Laffita. Nejvíce jasno, kdo je kdo, bude mít však Alice! Pořad uvidíte ve čtvrtek ve 21.50.

Kdo je kdo? můžete sledovat každý čtvrtek ve 21.50 na Primě hned po seriálu Svatby v Benátkách. Tentokrát budou nápovědy našich hvězd obzvláště vypečené!

Alice a její Ferda, nebo Beruška?

Alici Bendovou tentokrát čeká velice jednoduchá hádanka. Když má zjistit, co nebo kdo by měla být za postavu, nápovědy jsou celkem směrodatné: Z vlastní zkušenosti víš, že pytel ti nepomůže, Sedmička je tvé oblíbené číslo a Většina tvého početného příbuzenstva nemá jméno. Nápovědy tak jasně směřovaly na Brouka Pytlíka a na fakt, že Ferda Mravenec – práce všeho druhu –, má sice miliony příbuzných v mraveništi, ale jen on je takovou osobností, že má jméno. A Alice? Ta měla od začátku jasno, jenže pak se ukázalo, že pohádkového hmyzu se jménem je trochu víc, než by nás samotné napadlo.

To kolega Alice měl daleko obtížnější úkol. Všechny nápovědy ukazovaly na to, že osoba, již by měl uhodnout, žije na hraně. Hrany jsou zkrátka jejím životem: Tvůj život je na hraně, Je to s tebou pořád dokola a Rychlost tě povznáší. Pomohla až asistentka Petra Vondráčka Květa, která přinesla jako jednu velkou nápovědu kuchyňské nože. To, že se bavíme o jedné z našich úspěšných olympioniček, to už musel Roman uhádnout sám... Povedlo se mu to?

Ani Diana Kobzanová tentokrát nebude mít přímo na růžích ustláno. Hádat nehmatatelnou věc je vždycky náročné a zvlášť, když to má být slovo "víkend." Napoví jí něco Květa, která si uprostřed studia udělá malý piknik?

To uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.