Seriály a filmy

5. května 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Roadshow Prima jede... za vámi zakotví v sobotu v Brně

Už v sobotu 9. května 2015 zakotví unikátní mobilní zpravodajské studio TV Prima na náměstí Svobody v Brně. Roadshow Prima jede... za vámi nabídne bohatý doprovodný program i živé vysílání Zpráv FTV Prima přímo z náměstí.

Akci moderuje Lucie Šilhánová, Zprávy pak moderují Terezie Kašparovská a Pavel Štrunc, který zastupuje zraněného Tomáše Hauptvogela.

"Moc se na náš zpravodajský kamion těším. Pro mě je to zcela nová zkušenost. Vždy je dobré se potkat s našimi diváky. Pocházím z regionu a vím, že lidi zajímá, jak naše Zprávy vznikají, a kamion je nejlepší způsob, jak jim naši práci přiblížit," říká Pavel Štrunc.

"I já se na kamion těším. Dal jsem si ho loni a je skvělé mít maximální kontakt s lidmi. Navíc teď bude v mém rodném Brně, takže se těším dvojnásobně. Budu rád, když lidi přijdou. Uvidí něco výjimečného, a my jim zase budeme hodně blízko," doplňuje moderátor Krimi zpráv Michal Janotka.

Samotnému vysílání Zpráv FTV Prima předchází bohatý doprovodný program. Začíná v 15 hodin a nabídne soutěže, autogramiády, i živá vystoupení. Zazpívají Maxim Turbulenc, Michal Dvořák i muzikálové hvězdy Tomáš Löbl, Genny Ciatti a Bořek Slezáček.

Na roadshow Prima jede... za vámi zvou i partneři projektu, společnosti ASEKOL a GENERALI, které přítomné zabaví i poučí.

"Přijďte si vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR. Zároveň se přímo na místě dozvíte, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," zve na akci oblastní ředitel pojišťovny GENERALI Vladan Jurča.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," dodává PR manažerka Martina Ďaďová.

Podívejte se na atmosféru, jaká byla loni v Brně. Najdete se?

HERNÍ ŘÁD Soutěže ve sběru vysloužilých drobných elektrozařízení „Koruna za kilo – soutěž měst s Primou“

PLÁN MĚST, KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME:

9. 5. 2015Brno
16. 5. 2015Ostrava
23. 5. 2015Plzeň
30. 5. 2015České Budějovice
6. 6. 2015Poděbrady
13. 6. 2015Náchod
20. 6. 2015Praha
27. 6. 2015Ústí nad Labem
4. 7. 2015Tábor
11. 7. 2015Teplice
18. 7. 2015Česká Lípa
25. 7. 2015Písek
1. 8. 2015Mělník
8. 8. 2015Žatec
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.