Romantika na pátek: Vdaná snoubenka s Umou Thurman a Colinem Firthem

Ema je úspěšná expertka na lásku, o vztazích píše knihy a moderuje oblíbenou rozhlasovou show. Se snoubencem Michaelem si jdou pro registraci ke svatbě, ale úředník jim oznámí, že Ema je už vdaná. Je to pravda? Ona o tom nic neví. Nebo jde o počítačový omyl? Dívejte se v pátek ve 22:05 na Primu.

Když se Emma Lloydová (Uma Thurman) alias Doktorka lásky dozví o tom, že je údajně vdaná, je si jistá, že se jedná o omyl a že se celá situace dříve či později hladce vyřeší.

A ona se bude moct vdát za svého snoubence a nakladatele své nové knihy Michaela (Colin Firth), který je sice pravý gentleman, ale zároveň působí velmi upjatě a neuroticky. Jenže tuhle jejich idylu z „vyšších vrstev“ totálně naruší sympatický newyorský hasič Patrick Sullivan (Jeffrey Dean Morgan).

Byl to totiž on, kdo se s pomocí kluka od sousedů naboural do počítačových úředních systémů a „vzal“ si Emmu Lloydovou za ženu. Udělal to, aby se jí pomstil. Doktorka lásky totiž ve své rozhlasové show dala jeho snoubence radu, ať se s ním raději rozejde. Emma se pokouší nesmyslný sňatek anulovat, ale během času to mezi ní a Patrickem začíná jiskřit. A jak to celé dopadne? Který ze dvou tak rozdílných mužů získá Emmino srdce?

Na co se můžete těšit?

  • Překvapení. Do poslední chvíle nebudete tušit, jak to celé dopadne a se kterým mužem nakonec Emma zůstane.
  • Herecky to funguje! Trojice hlavních představitelů je výborná a i pověstná „chemie“ mezi nimi skvěle probíhá. Roztomilé jsou i vedlejší postavy a figurky.
  • Žádný záporák. Jako ve správné romantické komedii tu není žádný záporný hrdina. Jen se tu řetězí zábavné náhody a situace. Bavte se a počkejte si, kde vybublá ta pravá láska.

Odkud je znáte...

  • Jako vždy charismatický gentleman Colin Firth

Anglický herec, který vyrůstal v Nigérii a Americe. Odmalička chtěl být hercem. První velká filmová role přišla s Formanovým Valmontem (1989). Následovaly desítky filmů a televizních seriálů. Pýcha a předsudek (1995), Anglický pacient (1996), Deník Bridget Jonesové (2001), Láska nebeská (2003). V roce 2010 dostal Oskara za hlavní roli ve filmu Králova řeč.

  • Uma Thurman: Vysoká blondýna, co zabila Billa

Rodačka z amerického Bostonu. Než začala s herectvím, živila jako modelka. Měří metr osmdesát. První filmy: Nebezpečné známosti (1988), Vzteklej pes a Glorie (1993). Průlom pro ni přišel s Tarantinovým megahitem Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994), kde hraje černovlasou famme fatale. A tehdy se svěřila režiséru Quentinu Tarantinovi, že by si ráda zahrála někoho posedlého pomstou. Později ji Tarantino obsadil do role mistryně bojových umění v dvojdílném filmu Kill Bill (2003, 2004)

  • Prima chlápek Jeffrey Dean Morgan

Jeho sen stát se basketbalovou hvězdou definitivně rozbilo vážné zranění. Je velmi ctižádostivý, přestěhoval se do Los Angeles a rozhodl se stát hercem. Dostával drobné role, více se prosadil až v seriálu Chirurgové v roli okouzlujícího Dennyho Duquetta (2005) či jako folkový zpěvák v romantickém filmu P.S. Miluji tě (2007). Po rodičích je poloviční Ital.

Něco málo o filmu

  • Režisér filmu Vdaná snoubenka (2008) Griffin Dune je v žánru romantické komedie jako doma. Už v roce 1997 přesvědčil skvělým bijákem Propadlí lásce s Meg Ryan a Matthew Broderickem.
  • Film Vdaná snoubenka se točil převážně v New Yorku a je v něm spousta nádherných záběrů na město. Ovšem originální název této zábavně sladké pohádky je Accidental Husband. Přesný překlad by tedy byl Náhodný či neúmyslný manžel.

Pohodovou romantickou komedii Vdaná snoubenka si nenechte ujít v pátek ve 22:05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.