Seriál Sex ve městě bude po pauze znovu pokračovat!

Oblíbený americký seriál Sex ve městě bude po několikaleté pauze pokračovat. Takové je vyjádření hlavní hvězdy a producentky Sarah Jessiky Parker. Kdy se začne natáčet?

Slavné příběhy čtyř žen z New Yorku budou konečně pokračovat. Zatímco fanoušci a fanynky seriálu byli od poslední epizody odkázáni na dvě filmové pokračování, teď mají konečně důvod k radosti. Představitelka jedné z nejslavnějších sloupařek o sexu, Sarah Jessica Parker, se nechala během rozhovoru pro americká média slyšet, že úspěšný seriál Sex ve městě naváže na děj, kteří mnozí viděli ve filmu, a příběhy čtyř nejlepších kamarádek budou pokračovat dál v seriálu. Že jste zvědaví, jak to bude třeba s takovou padesátiletou Samanthou? A jak si povedou dál v bezdětném manželství Carrie a pan Božský?

Natáčení už je za rohem

Natáčet by se mělo už od května roku 2015! Podle Parker, která je také hlavní producentkou, bude seriálové pokračování samozřejmě reflektovat čas, který během poslední a nové epizody uběhl. Carrie, Charlotte, Miranda a Samantha tak zestárnou a budou řešit trochu jiné problémy než jako nezadané třicátnice.

Poslední epizoda seriálu Sex ve městě byla odvysílána před více než deseti lety, přesněji 22. února v dubnu roku 2004. Hlavní postava Carrie Bradshaw odjížděla ruku v ruce z Paříže s panem Božským. Prvního filmého pokračování navazujícího na seriál se fanoušci a fanynky dočkali už v roce 2008 stejnojmenným filmem. Další pokračování filmového Sexu ve městě bylo v roce 2010.

Divačky a diváci se tak mají na co těšit! O novinkách vás budeme dále informovat, ale...

Teď vám musíme říct jednu krutou pravdu, je to APRÍÍÍÍÍL!

Přejeme vám (aprílový) prima den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.