Seriály a filmy

11. března 2015 09:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: 3x Vybíjená, pohled do budoucna a playmate

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herci Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, novinář Milan Vodička a playmate Angel Wicky

Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol – tyto pány není třeba detailně představovat, aktuálně hrají ústřední trojici v novém filmu Petra Nikolaeva Vybíjená.

Milan Vodička – známému novináři a autorovi bestselleru „Den, kdy došly prachy“ vyšla nedávno nová kniha „Co s námi bude?“ s podtitulem Stručná historie příštích 20 let. Kniha popisuje budoucnost, která už začala – jen jste si toho nevšimli. Napadlo by vás, že už brzy budou nákupní centra na vymření? Že manželství bude ohroženým druhem? Že bude jezdit méně aut a lidé budou mít rádi sex na dálku? A nejen to: politici budou při kampaních místo batolat líbat důchodce, budou zuřit generační války, soukromí se stane neznámým pojmem, ožijí dávno vyhubená zvířata, ženy si budou vybírat muže, pejskové budou mít právníky, Číňané i Arabové skoupí pole v Africe a děti se budou vyrábět podle přání rodičů.

Angel Wicky – atraktivní playmate časopisu Playboy, kterou si nedávno vybral pro focení nikoliv erotický, ale módní magazín, americký časopis Modelz View. „Budu první Češkou, která se tam kdy dostala, doufám, že se fotky budou líbit,“ říká temperamentní blondýnka (23), hvězda filmů pro dospělé doma i ve světě, režisérka erotických filmů. Odmalička ji to prý táhlo k divadlu, měla touhu se předvádět a ráda tancovala. Vystudovala střední školu, ale vysokou, zaměřenou na humanitní vědy a umění, už nedokončila. V osmnácti se rozhodla pro kariéru fotomodelky, striptérky a herečky erotických filmů. Odstřihla minulost a stala se z ní Angel Wicky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.