Show Jana Krause: Laďa Kerndl, tenistka Dominika Cibulková a šéfbarman Erik Lorincz

Show Jana Krause tentokrát navštíví bohem vyvolený zpěvák Laďa Kerndl, tančící tenistka Dominika Cibulková a barman, který obsluhoval anglickou královnu.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 8. října ve 21.35 na Primě.

Na červené sedačce po boku moderátora tentokrát usedl jazzový a swingový zpěvák Vladimír „Laďa“ Kerndl, kterému se v Česku přezdívá „český Sinatra“.

Jan Kraus vzápětí zmínil, že Laďa je unikátním českým zpěvákem v tom ohledu, že jako snad jediný Čech velmi dlouho pracoval a zpíval na lodi. „Tam jsem se dostal v roce 1971, úplně náhodou, a já mám to štěstí, že mě pán bůh vždycky nastrčí tam, kde se něco děje a kde je to pro mne zajímavé.“

Co zajímavého se tam dělo? Dozvíte se večer v Show Jana Krause...

Jako druhého hosta přivítali Jan Kraus i publikum šarmantní slovenskou tenistku Dominiku Cibulkovou, která zastavila moderátora hned v úvodu s tím, že má pro něho dárek – dostal od Dominiky tričko. „Vy jste ho měla na sobě?“ tázal se, a když dostal kladnou odpověď, hned u něho stouplo v ceně.

Téma rozhovoru se potom stočilo na vzdychání žen při sportu, konkrétně tedy u tenisu, kdy Dominika podle moderátora dělá „Hepčí!“ „To není hepčí, ale kdybyste chtěl, abych to předvedla, tak to neumím, to je jenom při hře, pomáhá mi to lépe dýchat!“

Jako poslední host přišel šéfbarman Erik Lorincz – barman extra třídy, který pracuje v hotelu Savoy v Londýně. Jan Kraus vysvětlil, že se jedná o velmi luxusní hotel, kam chodí i anglická královna a princ Charles a jiní panovníci světa. Host pak popsal cestu k tomu, co již dokázal. Musel se zejména naučit angličtinu, ale pak už mu nestálo nic v cestě a od té doby získal mnoho prestižních ocenění. Erik dokonce učil herce z Bondovky Skyfall, jak namíchat koktejl! A když může Erik učit světové hvězdy, chtěl to od něj Jan Kraus také!

Nepřijděte o lekci míchání koktejlů a la James Bond – v Show Jana Krause dnes večer!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.