Seriály a filmy

24. května 2013 11:48

Markéta Zídková

Show Jana Krause: Život s o 30 let mladším srdcem Juraje Jakubiska

Téměř pětasedmdesátník Juraj Jakubisko se velkých výzev nebojí. Poslechněte si rozhovor, kde promluví o svém novém počinu i problému se srdcem, a večer ve 22.20 si na Prima family pusťte Show Jana Krause, kde bude hostem. Spolu s ním se těště na Martu Töpferovou a Pavlínu Jágrovou.

Prvním hostem Jana Krause byl velký mág slovensko-českého filmu, legendární režisér Juraj Jakubisko, kterému se přezdívá Fellini východu. My jsme této příležitosti využili, slavného režiséra jsme si na chvíli půjčili a položili mu pár otázek.

Jakubisko právě chystá nový film, který se měl původně jmenovat Slovanská epopej, režisér název však změnil na Slovanská Odysea. Proč nechtěl, aby dílo vyvolávalo asociace s cykly obrazů Alfonse Muchy a nakonec jej raději přejmenoval? Které oblasti se pokusí ve filmu rozkrýt?

Také nás zajímalo, jak zvládá natáčení po transplantaci srdce. A to byste nevěřili, co nám odpověděl. Mimochodem, jestlipak víte, která postava z filmu Sedím na konári a je mi dobre má zosobňovat samotného Jakubiska?

Podívejte se na video:

Kromě režiséra, scénáristy a kameramana Juraje Jakubiska budou hosty Show Jana Krause také dvě dámy – Marta Töpferová a Pavlína Jágrová. Jestli vám jejich jména připomínají známé osobnosti, vězte, že jste na správné adrese!

Zpěvačka Marta Töpferová je dcerou herce Tomáše Töpfera. Ačkoliv dlouhodobě žije v New Yorku, nedávno natočila ve své domovině album Milokraj. Kde leží její „milokraj“ a co ji do Čech táhne?

Marta Töpferová

Neteř Jaromíra Jágra

To Pavlína Jágrová sice není dosud skrývanou dcerou známého hokejisty, i ji však se sportovcem pojí rodinné pouto – Jaromír je její strýc. Kariéru však na rozdíl od něj nebuduje v hokeji, ale v módní branži – na módním blogu. Ten její je momentálně jedním z nejčtenějších u nás. V čem tkví tajemství úspěchu? A kolik si lze psaním na blog vydělat?

Pavlína Jágrová

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 24. května ve 22.20 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.